Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.unixauto.ro/Unix_CikkekLi...6&cMegnNr=4069
    aici o gasesti nu stiu daca au pe stoc ca tre sa imi iau si eu si daca nu au faci comanda si iti vine in cel mai scurt timp

    uite si adresa si nr lor de tel
    Unix Bacau SC Unix Auto SRL, Bacau Alecu Russo 3-5. +40-234/522026 +40-234/522074
    Last edited by ioneluxxl; 15 April 2010, 21:01.
    si daca ma superi nu-i asa ca e

    Comment


    • Si uite "inima loganistilor" in primul rand....burtosiii
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Ce ai cu burtosii?Cristi,daca mai faci glume pe seama fizicului unor membri,te rog sa scrii doar pe topicul de Piatra.Totul pana la burta.La mine burta a fost in dotarea standard,n-a fost la optiuni.

        Comment


        • fratilor am patit beleaua! s-a dat unu" la mine si m-a aranjat de 2 portiere si oleaca din aripa stg spate.
          sfat dintr-o experienta neplacuta: nu circulati cu dreptatea in mana ca nu se stie unde au altii inchiata asigurarea RCA.
          al meu nemernic o are la carpatica. dupa ce am facut cercetari (prieteni si net) am aflat ce este "carpatica" si am ajuns la al meu CASCO.]

          Comment


          • Bine ca ai casco.Fa masina pe casco si lasa asigurarile sa-si recupereze banii de la natarau.

            Comment


            • bre, nu stiu cum sa pun poze! ajutooooor!!

              nu stiu cum se pun pozele! ma ajuta careva?
              Last edited by giovany_cjcr; 15 April 2010, 21:48. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Du-te in advanced si Gestiunea atasamentelor

                Comment


                • poze 100_1704.jpg 100_1705.jpg 100_1706.jpg 100_1709.jpg
                  Last edited by nsa; 15 April 2010, 22:08.

                  Comment


                  • dar cum sa intamplat toata haraiala asta

                    @giovani la ce te-ai referit sa nu circulati cu dreptatea in mana
                    Last edited by lorenzlorenzu; 15 April 2010, 22:06.

                    Comment


                    • Cam asa a fost la mine. Plus aripa fata. Dauna vreo 64 de mil.

                      Comment


                      • eram in intersectie la sfat(republicii cu g-ral radu rosetti), eu mergeam dinspre hotel spre gara si flacaul dinspre gara spre hotel. cand am ajuns in intersectie, amandoi pe verde, nemernicul face stanga spre "valutisti" (bazar, rusi etc.) si nu imi da prioritate. eu am vazut ca intra in intersectie, dar am crezut ca va opri, chiar daca inaintase cam mult. am franat puternic si am tras de volan dreapta(traiasca ABS-ul) crezand pana in ultimul moment ca el va frana, dar nu a fost asa si iacata ce s-a intamplat,.
                        din pacate doar expeianta te invata. colac peste pupaza nici nu era proprietar, imprumutase masina(o dacie 1310 zambetu lu" nea" nicu). am facut amiabila (ceea ce nu o sa mai fac decat daca e vre-un prieten ) si apoi am aflat ce-i poate pielea "carpaticii."

                        vis-a-vis de dreptate ma refeream la faptul ca am circulat si sub impulsul ideii ca daca totusi ma loveste el este vinovat ca nu mi-a dat prioritate.
                        Last edited by giovany_cjcr; 15 April 2010, 22:17.

                        Comment


                        • Daca nu iti fac plata, poti sa o faci pe Casco si se ocupa ei de Carpatica ulterior

                          Comment


                          • Originally posted by KELBURTOS View Post
                            Ce ai cu burtosii?Cristi,daca mai faci glume pe seama fizicului unor membri,te rog sa scrii doar pe topicul de Piatra.Totul pana la burta.La mine burta a fost in dotarea standard,n-a fost la optiuni.

                            Nu am nimic cu burtosii dom'le. Da sensibili mai suntem de la o vreme....ce , suntem pe rosu?!..
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • fati o pe asigurarea lui, dar ce a zis ca nu tea vazut sau a crezut ca trece repede si gata
                              batete cu pumnul in piept sa fao pe asigurarea lui, asa a patit si un coleg deal meu cu carpatica, dar a fost impulsiv si a rezolvat pe asigurare plus ca tabla costa dureri de cap si bani, eu chemam politia sa-i ia permisu la tantalau
                              Last edited by lorenzlorenzu; 15 April 2010, 22:21.

                              Comment


                              • Ne-am ajuns si noi Cristi,crezi ca mai stam de vorba cu toti mojicii?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google