Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezenta 'masiva' la intalnire....Eu,Brutus,eu,Brutus....In ritmul asta o sa vad pe rand luna asta,cate unul in fiecare saptamana.

    Comment


    • e bun si asa decat deloc

      Comment


      • Daaa,o sa ajung sa ma intalnesc singur.Mai bine stau linistit acasa.

        Comment


        • Buna,sunt din Piatra Neamt,am tot incercat sa gasesc la un dealer din moldova,ba am sunat chiar la pitesti sa gasesc un logan 1.5 DCI de 90 CP pt un test drive,dar nu au nicaieri.Vreau sa cumpar unul cat de curand dar mai intai vreau sa-l conduc.Daca e cineva destul de amabil sa ma puna in legatura cu cine are un logan DCI 90 CP,as fi foarte recunoscator.Vreau sa mai intreb una alta,si cred ca cel mai bine ar fi sa vb cu cineva care are unul.Multumesc

          Comment


          • Logan de 90 cp nu o sa gasestidoar remapat].Daca vrei sa-l testezi pe cel de 85cp,ma pot interesa la Dedeman daca au unul la test drive..Daca esti hotarat,da-mi un semnal.

            Comment


            • Stiu ca lumea poate nu s-a obisnuit cu schimbarea de la 85 la 90 CP,dar sunt curios sa stiu daca e o diferenta sesizabila intre cele doua diesel-uri

              Cei de la Dacia au facut schimbarea anul acesta cred de la 85 Cp la 90 CP la Diesel - http://www.dacia.ro/modele-si-pretur...e-tehnice.html
              Last edited by stefan_blue; 12 September 2011, 20:10. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Joia asta iar avem intalnire.Inca mai sper intr-o revigorare a grupului.

                Comment


                • Pana acum a confirmat doar Sor7n.Sper sa fim mai multi de 2 la intalnire.

                  Comment


                  • In seara asta am fost 4.Sper sa ne revenim.Au fost prezenti:Sor7n,Ovidiu,Mihai si eu.Maine pun pozele.

                    Comment


                    • am sa arat si eu ceva
                      BC-69-PAD,,,va saluta
                      sigpic

                      Comment


                      • nu se vede mare lucru
                        Attached Files
                        BC-69-PAD,,,va saluta
                        sigpic

                        Comment


                        • Joia asta....iar e 'intalneala' http://www.facebook.com/media/set/?s...7827139&type=1

                          Comment


                          • Joia asta trebuia sa fie 'intalneala'.Sa dus totul naibii din doua motive
                            1.Eu am ajuns la 7,00 la intalnire[ferm convins ca aia e ora,oboseala e de vina
                            2.Mihai si Sor7n m-au sunat dupa ora 20,00[macar au avut intentie buna]

                            Comment


                            • sory dar programul din seara asta a fost la ghici si nu stiam de ajung sau nu ! scz!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google