Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai daca esti timid si nu ridici capota, de unde sa stiu?

    Comment


    • salut. poate sa-mi dea cineva informatii despre firme din Bacau autorizate sa faca folieri pe geamuri cu folie autorizata RAR si cam la ce preturi?
      si inca ceva, loganu lu tata a ajuns la venerabila "varsta" de 60.000km.Dedeman mi-a cerut 12 mil pe revizie.Ceva mai ieftin prin bacau exista?
      Last edited by giovany_cjcr; 11 March 2010, 17:51.

      Comment


      • @giovany_cjcr, vad ca esti din onesti (dedeman sunt fff scumpi). Incearca la Dacia Service (mai nou Ideal Auto Service) din Tg. Ocna. Din cate stiu sunt si ei in reteaua Dacia si lucreaza mai ieftin. Un sfat am totusi...stai cu ei langa masina cand faci revizia, nu o lasa acolo sa o ridici a doua zi. E mai sigur.
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • Originally posted by giovany_cjcr View Post
          salut. poate sa-mi dea cineva informatii despre firme din Bacau autorizate sa faca folieri pe geamuri cu folie autorizata RAR si cam la ce preturi?
          si inca ceva, loganu lu tata a ajuns la venerabila "varsta" de 60.000km.Dedeman mi-a cerut 12 mil pe revizie.Ceva mai ieftin prin bacau exista?
          Pentru revizie mergi la Tg Ocna,acolo si-a facut revizia si Brutus.

          Comment


          • merci de sfat.stiam de cei din tg ocna dar inca nu mi-a raspuns la telefon nea" Nicu ca sa pot afla un pret.

            Comment


            • Am sunat eu la Auto Moldova(Roman) pentru ca sunt niste profesionisti si niste oamnei de nota 10(am mai facut reviziile la ei) si am intrebat de revizia de 60.000 km pentru ca si eu ma apropii de acesti km si mi au zis ca in jur de 14 milioane cu tot cu schimbul de ulei

              Numai bine!

              PS. asta ca sa fac si eu un post pe sectiunea asta )

              Comment


              • La Roman e mai scump ca Dedeman?? Asta e ceva nou. Poate aflati un pret pentru Tg. Ocna, chiar sunt curios.

                Comment


                • trebuie sa luam legatura cu baietii din Roman,ei ne pot da relatii mai bune.

                  Comment


                  • Au scumpit si ei preturile...pentru ca am un prieten care face reviziile tot acolo numai ca la un renault megane si la revizia de 75.000 la costat in jur de 5 milioane si s a schimbat aceleasi lucruri ca la revizia de 45.000 si atunci l a costat vreo 3 si un pic,aprope de 4 din cate retin eu

                    Comment


                    • la 60 de mi se umbla la distributie + restul de aia e scump oricum la tg. ocna e mai ieftin si nu cred ca trebuie sa o lasi acolo ,iar daca insisti iti spune un pret orientativ si gasesti mai multa intelegere acolo iti spun eu care am blat la dedeman.

                      Comment


                      • In jur de 10 mil au spui cei de la Tg Ocna ca ar costa revizia de 60.000 de km

                        O zi placuta!

                        Comment


                        • am sunat eu acum la tg ocna si mi-a spus dispecera ca e in jur de 11 mil.

                          despre folia pe geamuri poate sa-mi dea cineva informatii?
                          am sunat un flacau din bacau(gasit pe net-Laurentiu, atelier langa piata sud) si mi-a dat un pret de aproximativ 300ron -fata+spate cu folie fabricata de Lumar dar sub alta denumire, cica ma buna calitativ. O parere poate sa-mi dea cineva?
                          Last edited by giovany_cjcr; 12 March 2010, 13:49. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Din aceasta seara bc08vds s-a tranformat in..KELBURTOS.Pentru cei care comenteaza aiurea ii astept duminica la intalnire.

                            Comment


                            • Ti-ai facut pile mai sus vad
                              Cred ca esti constient ca dai de baut, nu?

                              Comment


                              • Am si pile si dusmani pe forum.Asta e,daca nu stiu sa-mi tin gura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google