LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e bine si acu

    Comment


    • ce mai faceti ? mai intru si eu pe topicul asta k nu am mai intrat de mult nu stiti unde gasesc si eu niste placute mai bune ceva gen ferodo premier fdb1781 ? k eu am fost la piese auto si mi-au aratat niste no name-uri la 50 lei si nu prea ma bate gandul sa le iau si in rest ce mai ziceti ? am facut si schimburile si acum vreau placute k sa nu mai zica lumea k e numai gura de mine ))
      Last edited by user2000; 28 February 2011, 19:53.

      Comment


      • uitate si pe aici poate gasesti http://www.loganclub.ro/forum/piese_...tml#post882423

        Comment


        • Originally posted by user2000 View Post
          ce mai faceti ? mai intru si eu pe topicul asta k nu am mai intrat de mult nu stiti unde gasesc si eu niste placute mai bune ceva gen ferodo premier fdb1781 ? k eu am fost la piese auto si mi-au aratat niste no name-uri la 50 lei si nu prea ma bate gandul sa le iau si in rest ce mai ziceti ? am facut si schimburile si acum vreau placute k sa nu mai zica lumea k e numai gura de mine ))
          stiu cine a zis...

          euuuu ...
          Last edited by claudiu_iosip; 28 February 2011, 22:58. Reason: Automerged Doublepost
          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

          Comment


          • Pentru cei interesati si cu chef de destrabalare http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=559

            Comment


            • Originally posted by KELBURTOS View Post
              Pentru cei interesati si cu chef de destrabalare http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=559
              neata , numai gura este de tine ?
              sigpic

              Comment


              • da ce a mai facut costele de data asta??

                Comment


                • Iar are halucinatii.Doar i-am zis sa aiba grija ce inhaleaza pe sub marfalele alea.

                  Comment


                  • pai asa ziceam si eu dar nu m-am permis

                    Comment


                    • Mai are un obicei,trage pe nas tot ce inseamna praf alb cazut pe langa vagoane.Are sechele din tinerete.A trecut de o varsta si trebuie sa-l credem ca-i mai da eroare calculatorul.

                      Comment


                      • costele taica vino cu replica

                        Comment


                        • ce tot zici burtosule ..?
                          sigpic

                          Comment


                          • numa''atat??

                            Comment


                            • numai atata romeo-alex , restu la Bv si sa vad cum vin si de acasa
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google