LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa cum au spus si colegii mei claudiu si romeo ne pierdem timpul pe aici degeaba ca nu ne baga nimeni in seama .am cerut si noi ceva dar se lasa asteptat .o seara placuta va doresc.

    Comment


    • Originally posted by romeo-alex View Post
      mie n-o sa-mi treaca
      am cheltuit bani din propriul buzunar ca sa fac acele stikere,sa fac acele intalniri,am pierdut timp pretios cu niste rahaturi de intalniri care nu au "primit"un rezultat pe masura
      puteam face altceva in tot acest timp!!!
      Imi pare rau!! ASTA E ,PROBABIL O MERITAM
      te superi degeaba barbate, ca oaia pe lana.
      se pare ca tu ai inteles gresit ce spuneam eu si te-ai suparat. crearea unei sectiuni noi nu se face instant, nu e ca si cum ai crea un thread nou, tac pac si gata. in acea modificare trebuie sa se implice si Cristi_Xp care momentan este plecat din localitate.

      ce pot sa zic...
      imi cer scuze ca ai cheltuit din buzunarul tau pentru acele stickere, as fi vrut sa nu o faci din interes.
      imi cer scuze ca ai vrut o sectiune pentru 5 useri si nu ti s-a oferit asa instant ca supa la plic, se facea dupa 1-2-3zile, dar se facea.
      imi cer scuze ca, citez "am pierdut timp pretios cu niste rahaturi de intalniri"... imi inchipui parcare plina de rahat...

      citind postul tau si a altor useri din Barlad, consider ca faceam o greseala sa va dedicam o sectiune. in special dupa ce am citit si acest post #26.

      nu inteleg de ce va doriti atat de mult o sectiune daca la voi intalnirile sunt de rahat si o pierdere de timp, timp in care sigur puteati face ceva mai bun? in fond si la urma urmei acea sectiune e doar o aranjare in pagina, nu va face mai oameni decat sunteti!
      intalnirile nu sunt din obligatie, merge cine poate, cand poate si mai ales daca vrea. consider ca la intalnire trebuie sa te simti bine, sa te intalnesti cu prietenii la un pahar de vorbe, o bere fara alcool, o punga de semninte... nu trebuie sa fie o obligatie si nu trebuie urmarit vre-un interes.

      nu v-a baga nimeni in seama? insemna ca aici nu am postat eu si nici vre-un alt moderator, si nici nu i-am raspuns azi PM-urilor lui romeo-alex. clar am ignorat total... parca nici n-am trecut pe aici.

      acestea sunt cele 2 PM-uri trmise de mine lui romeo-alex, asta ca sa scutesc pe unii altii sa ceara cele doua print screen-uri.

      Originally posted by crististreulea
      man, asa ma f*** o lene...
      hai ajuta-ma tu ca sa nu caut io.
      ai citit cumva asta? http://www.loganclub.ro/forum/announ....php?f=68&a=23

      si cu ce vreau sa ma ajuti acum, cu niste link-uri sin care sa vad activitate la intalniri. adica sa vad ca de 2 luni aceiasi 5-6 membrii sunt mereu prezenti la intalniri.

      daca nu este activitate de cel putin 2 luni, prezenta si toate cele, nici nu te obosii sa cauti. oricum e putin ciudat de facut o sectiune pentru 5-6 useri.
      deci convinge-ma... da' ma f*** o leneee amu
      Originally posted by crististreulea
      man, tu chiar n-ai inteles, chiar imi e o lene de ma doareeee
      mai streseaza-ma maine... poimaine...
      nu serios, mai streseaza-ma
      vorba aia http://www.youtube.com/watch?v=Mhwi4yyN5S8
      Last edited by crististreulea; 8 July 2011, 01:29.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Neata , Desteptare LC Barlad , voi chiar puneti totul la suflet
        sigpic

        Comment


        • Lasa-i Costele ca se calmeaza singuri.

          Comment


          • Dupa furtuna vine cer senin
            sigpic #

            Comment


            • [B]sunt calm nici o problema;
              dar is satul de mistourile aruncate pe aici ;
              nu sunt omul care suporta atat de mult mistouri atata timp cat m-am ars la buzunar cu intalnirele pe care le-am facut si la care am mai participat Bacau si Iasi;
              am mai zis si o mai zic :am irosit timp si bani ptr ce? ca sa se faca misto?
              numai de bine!
              Last edited by valeriuciprian; 8 July 2011, 21:24.

              Comment


              • Originally posted by KELBURTOS View Post
                Lasa-i Costele ca se calmeaza singuri.
                Au visat ceva frumos si nu sa realizat , cu timpul poate poate visul lor se va realiza , trebuie putina mobilizare din partea lor
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by romeo-alex View Post
                  sunt calm nici o problema;
                  dar is satul de mistourile aruncate pe aici ;
                  nu sunt omul care suporta atat de mult mistouri atata timp cat m-am ars la buzunar cu intalnirele pe care le-am facut si la care am mai participat Bacau si Iasi;
                  am mai zis si o mai zic :am irosit timp si bani ptr ce? ca sa se faca misto?
                  numai de bine!
                  Romeo,bani au investit si altii.Asa-i cand ai o pasiune.Eu am mai spus cuiva'unii investesc in amante sau alcool,altii in masini'.Bani am cheltuit si eu destui pana acum si sincer....nu prea regret.Ce sa-i faci,pasiunea bat-o vina.

                  Comment


                  • iar eu regret ca nu se concretizeaza nimic aici
                    FARA MINE, NIMENI NU MISCA UN PAI AICI LA BARLAD!!
                    era mai bine daca stateam in banca mea si nu starneam rahatul cu LC Barlad
                    dar asta e si eu am pasiune facuta praf de acum de Streulea
                    intentia mea a fost clara si la obiect .

                    Comment


                    • Mai gandeste-te,totul se face cu rabdare.Si eu aseara am stat la intalnire cu Razvan 20min,cu Ovidiu vreo doua ore si cu Sageata si hellcat[organizatorul de la reno] pana pe la 22,00.

                      Comment


                      • si eu stateam daca eram organizatorul si nu mi-ar parea rau
                        crede-ma ca m-am gandit destul
                        am luat-o mult prea in serios treaba asta si de asta nu accept mistouri
                        Last edited by romeo-alex; 8 July 2011, 21:15.

                        Comment


                        • Daa,cum e sa fii organizator la reno si sa te vezi cu 3-4 loganisti?Restul de la reno aveau 'treaba'.

                          Comment


                          • salutare baieti
                            probleme ceva

                            Comment


                            • nu cred ca poti sa le zici probleme, eu zic ca sunt discutii
                              sigpic #

                              Comment


                              • cum zici tu mrv-ule

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google