LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ma tenteaza
    se stiu altii

    Comment


    • ce folie ziceti sa-mi iau ? 5% sau 35% ? ideea e sa nu deranjeze noaptea

      nu-i nimeni pe aici ?
      Last edited by user2000; 3 May 2012, 19:51. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • iarasi tu ???

        Comment


        • asa-i ... chiar eu ce ati mai mesterit azi ?

          Comment


          • salut, ce mai faceti baieti.
            am intrat astazi in magazinul de piese de la centaur si am vazut multe produse cu leduri, curios si ieftine.(benzi si module )
            am mai gasit filtre de aer, polen de la BRECKNER la preturi bune, adica 20 filtru polen si 15 cel de aer. ce spuneti de aceste produse?

            Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.
            Last edited by lucian h; 3 May 2012, 21:57. Reason: adaugare
            sigpic
            Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

            Comment


            • nu te zgarci pune mann o fi el 40 de lei , dar se schimba o data la 2 ani ... adica 20 de lei pe an si tot acolo iesi, dar sunt mai ok

              Comment


              • daca cumperi dupa buget iei aftermarket si oricum toate is fac treaba acolo unde sunt destinate dar unele o fac mai bine

                Comment


                • asa-i iei de cati bani ai ... dar ti-am zis punctul meu de vedere

                  Comment


                  • acum am de la valeo montat in noiembrie anul trecut, am 4000km mers si e negruuuuuuu, tu esti nebun daca il tii 2 ani....
                    sigpic
                    Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                    Comment


                    • ii nebun ca nu are si apropo la 10k il schimb si eu

                      Comment


                      • 2 ani si nu-i asa de negru il sufli putin cu aer o data pe an si il pui la loc ... daca producatorul recomanda schimbarea lui la 2 ani ...atunci asa fac altfel nu renteaza sa-mi iau din ala ... eu fac la 2 ani cam 1500 km asa ca nu-i bai pot sa pun si din ala mai ieftin... dar nu vreau
                        Last edited by user2000; 3 May 2012, 22:07.

                        Comment


                        • bai usere2000, daca nu ai montat la masina nu-ti mai da cu presupusu
                          sigpic
                          Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                          Comment


                          • se imbacseste cu diferite mirosuri nu neaparat praf

                            Comment


                            • bai luciane ai zis de ala de aer ala de polen la 15 lei ii o pocnitoare
                              Last edited by user2000; 3 May 2012, 22:16.

                              Comment


                              • ite cand o sa ne mai intalnim chiar il pastrez special, sau mai bine maine ii fac o poza. l-am suflat dar e frectia la piciorul de lemn. materialul este negru, mai ramanea sa-l bag la masina de spalat, dar nu stiu ce program sa-i aplic
                                si cea mai tare faza este ca cel de aer este mai curat decat del de polen.
                                Last edited by lucian h; 3 May 2012, 22:14. Reason: adaugare
                                sigpic
                                Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google