LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa fac ceva cu pc-ul ca l-am dat de pamant la propriu
    de intalnire nu fac promisiuni ca nu se stie ,lumea e in concedii sau la munci pe la tara ;
    daca sunteti hotarati sa veniti facem ceva dar sa stiu din timp ;
    nu uit de nimeni dar nu mai am timpul ala care il aveam acum 1 an in urma ,s-au mai produs niste ''schimbari ''si dehh ca tot omu' cu familie care sta linistit acasa si-si vede de ale lui

    Comment


    • asa mai zic si eu mosule ti-am zis ca nu arunci pc-ul pe geam ) dar tu batman, vezi poate poti sa-l faci cu ce ti-am dat

      Comment


      • am facut dar viata multa nu are ,parca e posedat de cand m-am intors din Roman,nu-i place la Barlad
        sa mor daca nu-l pun la roata si trec peste el pana mi se termina benzina sau il leg de ochiul ala de remorcare de la spate si-l taraii prin tot orasul

        Comment


        • mai intai sa-ti iei altu' ))

          Comment


          • ca sa aibe ce sa ma scoata din sarite si mai tare ,bine ca am fost singur acasa in seara aia
            Last edited by romeo-alex; 24 July 2012, 22:24.

            Comment


            • daca vrei iti arat cum se distruge )) ii dau foc ))

              Comment


              • da-l la jalea sa-l ia
                hai sa ne gandim la o gaseala asa inainte de sarbatorirea clubului;tre' sa ma apuc de sunat iar

                Comment


                • si cand ar fi ziua cea mare?
                  sigpic
                  Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                  Comment


                  • vedem noi nenea eu sunt dispus oricand in afara de sambata dimineata ca vreau sa schimb alea cred ca maine ajung
                    Last edited by user2000; 24 July 2012, 23:05.

                    Comment


                    • ledurile de marsalier ale lui adrian ... si RUSINE POLITIA, ce faceti mai baieti veniti de la gratare in tricou, cu muzica tare cu masina de servici la care puneti benzina pe banii nostri ?
                      Attached Files
                      Last edited by user2000; 27 July 2012, 13:25.

                      Comment


                      • E "andărcavăr" ce stii tu usere!!!?
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • Originally posted by user2000 View Post
                          ledurile de marsalier ale lui adrian ... si RUSINE POLITIA, ce faceti mai baieti veniti de la gratare in tricou, cu muzica tare cu masina de servici la care puneti benzina pe banii nostri ?
                          Ala-i sef de post,ce stii tu.

                          Comment


                          • statea la verde ca la rosu s-a mai schimbat ceva la legislatia asta

                            Comment


                            • era atent la mine ca radeam de el si se uita lumea pe strada era verde de vre-o 15 secunde ) si eu strigam :" e verde ma, pleaca ca ma superi si te pun sa te duci la gratare cu masina ta si benzina ta" mie mi se urca sangele la cap cand vad pe un bon TVA 24% si fura astia de sparg

                              Comment


                              • Originally posted by user2000 View Post
                                ledurile de marsalier ale lui adrian ... si RUSINE POLITIA, ce faceti mai baieti veniti de la gratare in tricou, cu muzica tare cu masina de servici la care puneti benzina pe banii nostri ?
                                ledurile lui Adrian pe tripla mea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google