LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bujii cu 12 lei setu nu pun nici la dacia 1300(ce semeni aia culegi)vrei sa o ai buna masina pui piese bune;asa ca nu te zgarci ca nu dai rezultate imi cer scuze daca is rautacios

    Comment


    • neata va pregateati sa imi faceti coroana? nu scapati voi de mine...imi cer scuze ca nu am mai intrat...de acuma is on...
      sigpic
      LOGAN CLUB BARLAD
      http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

      Comment


      • Originally posted by spulberica View Post
        neata va pregateati sa imi faceti coroana? nu scapati voi de mine...imi cer scuze ca nu am mai intrat...de acuma is on...
        ai ajuns la oras spulberica?

        Comment


        • direct...vad ca mai sunt cativa useri noi...incet incet ne mai adunam si noi....
          sigpic
          LOGAN CLUB BARLAD
          http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

          Comment


          • neata , pe unde ai umblat spulberica ?
            sigpic

            Comment


            • salut la toata lumea. spulberica POZEEEE...... si cu stikerele... pls
              Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

              Comment


              • Originally posted by spulberica View Post
                direct...vad ca mai sunt cativa useri noi...incet incet ne mai adunam si noi....
                daca toti ar face ca tine sa intre din an in pasti pe forum unde ajungem...........pozele promise unde is??

                Comment


                • le pun si pe alea da abia azi mi-am lipit stikerele si vroiam sa fac cu stikerele
                  sigpic
                  LOGAN CLUB BARLAD
                  http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

                  Comment


                  • noi le asteptam cu drag!!!

                    Comment


                    • da, da asteptam, daca nu ne prinde pastele e bun. mai da si u cate un telefon daca ai nevoie de ajutor.
                      Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                      Comment


                      • Neata! Care aveti idee cat mai ajunge o baterie (12v 80Ah) si pe unde gasesc mai ieftin? Un prieten a gasit mai de mult la Dedeman in Vaslui da astia nu dau pretul prin telefon si un drum pe acolo nu prea am ...
                        Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

                        Comment


                        • salutare!!! azi am fost la intalnire cu membrii logan club in doua locatii BACAU si ROMAN:frumos,vreme buna ,impresii ,pareri ,discutii constructive,schimb de numere de telefoane;iar eu placut impresionat in ambele locatii;poze am numai din BACAU;data viitoare o sa fac poze si-n ROMAN cu colegii de aici
                          Attached Files

                          Comment


                          • Multumim de vizita Romeo.Dupa Nationala o sa ajungem si noi prin Barlad.Te rog nu ne pune diagnostice psihiatrice.Ne cunoastem bine si de aceea ne permitem sa facem misto unul de altul.

                            Comment


                            • da si eu va multumesc de primire ;si nu am fost la BACAU sa fac "evaluari" stai linistit) glumesc......ne revedem cu siguranta!!

                              Comment


                              • romeo-alex te-ai lipit repedea pe langa KELBURTOS
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google