LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta ma ''caracterizeaza'' pe mine

    Comment


    • ia sa vedem ce mai fac baietii.. ati taiat si porcul ... tobe de carbon ) asa montati voi tobele:-o ? cand schimbati uleiul ce faceti ? ))

      Comment


      • noi facem ce facem dar tu ''vii''trimestrial pe aici

        Comment


        • nu prea gasesc topicul :-p

          Comment


          • ai găsit şi topicul şi întâlnirea acu'

            Comment


            • pai nu ai vazut ca am si venit :-p ? bine ca mi-ai zis ca e intalnire , ca altfel nu veneam nici acum bine ca am aflat si eu cum se prinde plasa aia la grila ca vreau si eu , daca imi puneam eu vroaim sa o prind cu silicon ... nu tinea acum ... o cafea ceva ?

              Comment


              • Salutare! Frumoase pozele! Ai avut dreptate romeo ca o sa fie ceva deosebit. Eu am ramas la ledurile lui pmilogan.. Chiar ii da un aspect NFS. Bravo!
                Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

                Comment


                • lasa nu sa nu-ti para rau ca or sa mai vina

                  Comment


                  • sper sa mai vina sa nu am eu cea mai "stock" masina :| , uite cine vroia sa ma faca sandwich
                    Attached Files
                    Last edited by user2000; 19 December 2011, 22:45.

                    Comment


                    • Originally posted by ThaZul View Post
                      Salutare! Frumoase pozele! Ai avut dreptate romeo ca o sa fie ceva deosebit. Eu am ramas
                      adevărul că am cam avut noroc şi cu colegii din Bacau luna trecută că au fost la noi,acum colegii din Iaşi ,super
                      De la noi mai trebuie mai multă mobilizare şi mai mulţi membri că să ne putem alinia şi noi cât de cât celorlalte cluburi
                      Nu ne rămâne decât să aşteptăm vremuri mai bune şi să avem spor la ''agăţat''membri noi

                      Comment


                      • Originally posted by romeo-alex View Post
                        Nu ne rămâne decât să aşteptăm vremuri mai bune
                        Sau sa ne mutam la ei/emigram/revolutie/loto etc...
                        Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

                        Comment


                        • @ romeo daca aduc eu membri noi , o scada media de varsta ) , ne-am gandit noi(mai mult voi ) la o emblema logan club barlad, dar nu putem sa o facem pt emblema aia din fata ? cu DACIA ? cum au si altii :-?

                          Comment


                          • nu modific sigla actuală sub nici o formă ,dacă vrei să-ţi faci tu îţi faci pt tine ,că să nu te dezamagesc o să micsorez sigla încât să încapă pe suportul siglei cu ''dacia''

                            Comment


                            • da... ai dreptate , arata urat... a fost o idee proasta .. mai bine sa o lasam pe parbriz cum e si gata

                              Comment


                              • am şters prăfu de pe bibelouri
                                Improspatati şi voi aerul cu ceva pe aici

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google