LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok am inteles

    Comment


    • nu sunt eu in masura sa vorbesc eu am venit de atatea ori
      dupa cum mi-a permis programul

      Comment


      • Salutare baieti! Cred ca l-am vazut pe mos craciun... daduse intr-un stalp de ala de televiziune si probabil i s-a stricat gps-ul ca se invartea acuma de nebun prin tresiana si numa ce s-a luat un tigan beat de el ca ii strica aspectul malului din fata portii cu sania lui ruginita!.. Io acu' cred ca era el, doar era ros la fata si avea o barba nerasa de ceva timp numa ca pe sanie cara o butelie si injura de mama focului ca la dus fusese mai usoara... No, io sper sa acu' sa-mi aduca macar o butelie si mie -chiar si goala ca se vinde bine cu cel putin 100 de lei!! Dar la cum l-am vazut de suparat nu cred ca mai pupam nici un sut in cur anu asta...
        Eu m-am resemnat...
        Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

        Comment


        • craciun fericit tuturor membrilor sanatate si tot ce va doriti.

          Comment


          • Craciun Fericit tuturor!!
            Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

            Comment


            • Bradul e impodobit, Mosul inca n-a sosit, Incepeti sa colindati, Si pe el sa-l asteptati. Va veni la fiecare, Cu cadouri si-o urare: Un Craciun plin de iubire, Sanatate, Fericire, Mult noroc si impliniri va ureaza LC Deva
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by romeo-alex View Post
                tot anul au fost intalniri si voi sau mai bine zis Spulberica nu departe e si User2000 n-ati binevoit sa ma onorati cu a voastra prezenta si voi vreti asa''' tam- nesam''' intalniri???s-o credeti voi!!!! Voi nu ati fost exact atunci cand am avut nevoie de prezenta voastra,deci sarbautori fericite si la multi ani ,poate la anu daca imi va permite timpu o sa facem intalniri dar ma indoiesc de prezenta voastra si atunci ca si pana acum;
                Va rog frumos putin respect pt cei care au fost de fiecare data la intalniri nu voi care ati invocat tot felul de scuze ca sa faceti pas la intalnire
                .:...Fara replici la acest post ca sterg tot!!?
                Salut prietene iti doresc un craciun plinde bucurii tie si la cei dreagi ,cit despre discutia de mai inainte ai perfecta dreptate csuze pentru cei afecteti

                Comment


                • '''Craciun Fericit''si tot ce va doriti ; ce-mi doriti voi mie sa vi se intample voua!!
                  Last edited by romeo-alex; 26 December 2011, 02:54.

                  Comment


                  • '''''Un înger alb pe un fulg de nea,va trece azi prin casa ta,sa va spuna bland soptit Craciun bun si fericit!!!!''''''
                    La multi ani!!!


                    Ps de la Claudiu: mai mergeti naibii si cu taxiul

                    Comment


                    • Uauuu asta da urare de craciun ,numai un romica putea sa compuna asa ceva da prietene foarte frumos suna la multi ani si voua la toti loganistii din birlad

                      Comment


                      • Craciun Fericit si linistit va doresc !!
                        sigpic #

                        Comment


                        • Hai ca mai avem un hop mic(sf Stefan) azi, dupa care facem un recesamant sa vedem care mai e in viata!!
                          Sa vedem pe cine contam de revelion..
                          Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

                          Comment


                          • dapai de cate ori am vazut aseara salvarea e jale

                            Comment


                            • stai sa vezi de revelion cate ai sa mai vezi

                              Comment


                              • Buna seara.
                                In aceasta seara vom vorbi despre cum e cand te mananca in c_r si te scarpini...
                                Adolescenta are 81 000 km si de ceva timp(cam de pe la 70 000) ma scurma tare de tot idea de a schimba ferodourile "ca ar cam fi timpul"... Dar din lipsa de bani, etc. etc., nu le schimb. Acu' ceva zile incepe sa scrtiaie cand pun frana si tragand doar frana de mana, constat ca e de pe spate moment in care zic "frate, asta e, trebuie sa fac o schema de jackie chan si sa cumpar ferodouri ca astea au inceput sa sape in tamburi!" Dupa ce prospectez piata aflu ca "e mai bine sa vin cu ele in mana la magazin ca sa nu incurcam cu alea de bicicleta"... Desfac tamburul si dupa ce bat bine cu prietanul meu ciocanul, surpriza- un rulment cu con ramane pe butuc(nasol1) dupa care in incerrcarea de al scoate de pe butuc reusesc sa rup suportul bilelor(care de altfel e un fel de plastic => nasol2). Plus ca nu vreau sa mai detaliez despre cat de greu am scos camasa rulmentului de pe tambur... Iau un ferodou si ma duc la magazin in ideea de a vedea cum arata un ferodou nou pe langa ala vechi(uzura) si bineinteles un rulment. Sincer nu stiu cum am facut cand am pus un ferodou langa altul dar nu am observat ca uzura celui vechi e mai putin de 1mm fata de cel nou. Am luat teapa la faptul ca un ferodou(cel dinspre fata) e mai gros decat cel dinspre spate(care e mai subtire) si eu nu am observat asta, teoria mea fiind ca s-a uzat ala dinspre spate mai mult si deci trebuiesc schimbate. Acasa am observat ca exista un ferodou mai gros si unul mai subtire la aceeasi roata si ca uzura la cel gros e sub 1mm diferenta fata de cel nou iar la cel subtire nu e sesizabila(teapa3).
                                Tragand linie rezulta 120 de lei pentru un scarpinat in c_r. O data. Ca urmeaza si partea a doua deoarece acum tine frana mai mult pe parte unde au fost schimbate frodourile.
                                Morala: Cand te mananca, strange din buci.
                                Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google