LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce faceti ma? pe mine ma doare capu tare...nu mai pot
    sigpic
    LOGAN CLUB BARLAD
    http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

    Comment


    • cine o pus carciuma in drum ... al n-a fost om nebun

      Comment


      • iar copchii isi fac de cap

        Comment


        • azi imi pun a 2a plafoniera, aveti sa-mi dati niste sfaturi in afara ca daca voi taia stramb plafonul, voi muri ?
          ca sa se potriveasca mufa de la floppy disk trebuie tesit putin coltul din stanga (ca in poze)si papucii trebuie facuti putin mai stramti, nu stiam de ce nu se aprinde becul ... sper sa-mi iasa bine
          Attached Files

          Comment


          • --masori si faci repere , sablon si dupa aia verfici de 10 ori pe un loc si daca iasa bine decupezi
            --sigur dai barca

            Comment


            • am facut sablon, si l-am testat pe o bucata de carton , si se potriveste perfect sper sa fie la fel... imi trebuie destantiere ? intre plafon si mocheta aia ? mai intai incerc cu un ac sa vad daca-i destul de adanc, macar gaura aia nu se cunoaste daca pun bec acolo, conteaza - si + ?
              Last edited by user2000; 10 March 2012, 12:57.

              Comment


              • ai facut sablon ,l-ai testat si iese bine pe carton si totusi nu esti sigur ca iese bine
                doamne in ce hal gandestiesti pericol public daca nu esti sigur pe tine si pe ceea ce faci mai bine stai cu @#$$ in sus
                o echilibrezi cu distantierele facute din decupajul ce-l faci ;//////daca il mai faci
                L E:frica si nesiguranta iti este caracteristica ,mosule
                Last edited by romeo-alex; 10 March 2012, 13:01.

                Comment


                • sobolane, nu mai rade, daca iese naspa, o sa vin sa dorm la tine ca scapa tata de mine

                  Comment


                  • dormi in cusca cu Rik ala micu'
                    faci legaturile exact ca si cea din fata ,adica unde e + in fata asa faci si la spate
                    ce e asa de greu
                    is sigur ca dai barca si urmeaza sa-ma contactezi telefonic sau messssss

                    Comment


                    • daca dorm cu ala mic, e ok mie-mi convine ai uitat ca am multimetrul varza si tu "nu-ti trebuie multimeru"
                      Last edited by romeo-alex; 10 March 2012, 13:09.

                      Comment


                      • nu-mi comvine mie ca deranjezi cainele PS: e in calduri javra asa ca ai grija ,nu vreau mostenitori de-al de tine
                        nu iti trebe aparatu' la ce ai tu de facut daca faci ,respecti si ai rabdare

                        Comment


                        • plafoniera are fir rosu(+); fir nergu(masa sau -); fir alb (temporizare) zic bine ?

                          Comment


                          • zici bine si daca nu e asa ce se poate intampla?
                            Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                            Comment


                            • copchile consider ca am vorbit destul de plafoniera ,hai paa
                              se aprinde pozitia

                              Comment


                              • usor domnule recalcitrant
                                Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google