Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si nu ne spui si noua cum??

    Comment


    • se vand fete usi ph1 cu tot cu manere deschidere si suport boxe http://www.loganclub.ro/forum/vand_f...xe-t37021.html
      vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
      vand lampa adaptabila la torpedo

      Comment


      • Daca e cineva interesat am aici ceva de vanzare. Eventual le pot aduce la intalnire daca vrea cineva ceva de aici. http://forum.anunturi-galati.ro/inde...ale-logan-ph2/

        Comment


        • de plafoniera sunt interesat eu..
          sigpic

          Comment


          • Daca vrea cineva grila badgeless (fara stema), eu am dat-o jos pe a mea (am pus grila din kitul Dacia) si se pot folosi bucati din ea pentru a face una noua. Se poate taia grila de pe masina si inlocui cu a mea (desi e cam dificil) sau se pot taia bucati din a mea pentru a va face grila noua (eventual folosita putina fibra). Na, sa zic 15 lei pentru cine o vrea. E pacat sa o arunc cand se poate face una sau doua grile la alte masini.
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • nu e pacat pt 15 lei sa nu o dai de pomana cuiva? :P

              Comment


              • Ce apropo e asta Marius?
                sigpic

                Comment


                • ziceam si eu )

                  Comment


                  • Vanzari cumparari auto, imobiliare, telefoane, laptopuri, inchirieri, locuri de munca si schimburi pentru diverse produse sau servicii.

                    Comment


                    • Originally posted by andreyi View Post
                      Problema rezolvata.
                      Am făcut și eu cheia cu telecomandă.
                      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                      Comment


                      • Originally posted by andreyi View Post
                        Problema rezolvata.
                        Originally posted by ursamajor View Post
                        Am făcut și eu cheia cu telecomandă.
                        Sa nu spuneti unde si cu ce banuti ca nu e bine....de aia e forumul?
                        sigpic

                        Comment


                        • 150 lei. Detalii pe PM.

                          M-ar interesa niște pleoape far alb artika. Aveți idee unde aș putea găsi pe la noi?
                          Last edited by ursamajor; 23 December 2011, 16:08. Reason: Automerged Doublepost
                          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                          Comment


                          • kit 4 senzori ... afisaj electronic ... bla bla bla complet .. noi nouti 120 ron
                            / Senzori de parcare pentru spateSenzori: 4 (negri)Display digital pentru afisarea distanteiIndicator pe led in 4 culori si 7 trepteIndicator sonor in 4 trepteDistanta afisata: 2m ~ 0,3mDimenisun


                            Maine seara ajuns pentru cateva ore in Braila daca ii vrea cineva 0727336136 .. pretul este foarte bun avand in vedere firma .. puteti lua si mai ieftin dar chinezarii care dau eroare
                            Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
                            http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

                            Comment


                            • De unde aș putea să iau și eu niște jante pe 15", poa' să fie și SH? Evident, pentru Logan.
                              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                              Comment


                              • La selgros gasesti noi la 100 ron bucata dar as de iasi si nu te vad bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google