Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand lampa care se poate adapta foarte usor pentru torpedo, fara fire fara batai de cap , ideal pentru cei care nu au asa ceva din fabrica si nu se impaca cu instalatiile electrice, cu trasul firelor etc.
    se poate adapta pentru mai toate tipurile de masini(pentru LOGAN ESTE VERIFICAT )
    la mine functioneaza si sunt foarte multumit.montajul a durat 2 minute si nu a necesitat nici un fir smile.gif
    pachetul este este acatuit din lampa si intrerupatorul electromagnetic care intrerupe contactul electric cu ajutorul undelor electromagnetice , doar prin apropierea de lampa propriuzisa.
    lampa se monteaza in torpedo la marginea dinspre usa iar intrerupatorul(magnetul) se monteaza pe usa astfel incat la inchidere sa fie in apropierea lampii, pe care o va inchide.
    lampa este dotata cu leduri (alb rece ) si functioneaza cu baterii(incluse in pachet).
    atat lampa cat si intrerupatorul au pe spate banda dublu adeziva care fac facila montarea.

    sunt din braila

    pretul 35 lei + taxe postale
    Attached Files
    vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
    vand lampa adaptabila la torpedo

    Comment


    • Originally posted by tonyx View Post
      se adauga la vanzare un playstation 2slim negru cu doua controlere sony dualshock2 modat pe card de 64mbin cablu av si transormator originale sony
      stare buna
      model SCPH 70004
      pret 250lei
      sau fara card 200lei
      detalii pe pm
      eventual schimb cu toba sport din inox sa merga pe logan
      Originally posted by tonyx View Post
      vand jante aliaj 4x100 6.5J ET35
      pret 700lei numai jantele
      si 900 lei cu 2 cauciucuri debica de iarna si 2 cauciucuri de vara care mai merg 2 sezoane cel putin
      jantele nu sunt lovite strambe sau altceva janta din poza nu este lovita ci doar murdara daca sunt doritori se pot face poze cu fiecare janta in parte

      sus cu jantele si cu ps2

      Comment




      • subwoofer valabil + amplificator .. marfa de calitate pret bun .. livrare in braila ...
        Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
        http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

        Comment


        • Originally posted by tonyx View Post
          sus cu jantele nu vrea nimeni jante pt la vara?
          600 ron!/////

          Comment


          • vand jante aliaj 4x100 6.5J ET35
            pret 700lei numai jantele
            si 900 lei cu 2 cauciucuri debica de iarna si 2 cauciucuri de vara care mai merg 2 sezoane cel putin
            jantele nu sunt lovite strambe sau altceva


            se adauga la vanzare un playstation 2slim negru cu doua controlere sony dualshock2 modat pe card de 64mbin cablu av si transormator originale sony
            stare buna
            model SCPH 70004
            pret 250lei
            sau fara card 200lei
            detalii pe pm
            eventual schimb cu toba sport din inox sa merga pe logan

            Comment


            • Originally posted by male View Post
              vand lampa care se poate adapta foarte usor pentru torpedo, fara fire fara batai de cap , ideal pentru cei care nu au asa ceva din fabrica si nu se impaca cu instalatiile electrice, cu trasul firelor etc.
              se poate adapta pentru mai toate tipurile de masini(pentru LOGAN ESTE VERIFICAT )
              la mine functioneaza si sunt foarte multumit.montajul a durat 2 minute si nu a necesitat nici un fir smile.gif
              pachetul este este acatuit din lampa si intrerupatorul electromagnetic care intrerupe contactul electric cu ajutorul undelor electromagnetice , doar prin apropierea de lampa propriuzisa.
              lampa se monteaza in torpedo la marginea dinspre usa iar intrerupatorul(magnetul) se monteaza pe usa astfel incat la inchidere sa fie in apropierea lampii, pe care o va inchide.
              lampa este dotata cu leduri (alb rece ) si functioneaza cu baterii(incluse in pachet).
              atat lampa cat si intrerupatorul au pe spate banda dublu adeziva care fac facila montarea.

              sunt din braila

              pretul 35 lei + taxe postale
              valabil in continuare!
              vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
              vand lampa adaptabila la torpedo

              Comment


              • Vand sau Schimb jante 4x100 , 205/40/r17 pe fata si 225/45/r17 pe spate. Le am montate pe masina tot logan maine le voi face si poze si le voi urca pe site.
                Last edited by crististreulea; 4 March 2012, 15:08.

                Comment


                • Vand jante pe 17 sau schimb cu unele pe 16.

                  Comment


                  • Poate intereseaza pe cineva(ma poate contacta pe mesageria privata):

                    Comment


                    • Vand un router Wireless Serious SWR54BGA.
                      L-am folosit eu pana acum. Are un an si jumatate. Garantie pana un august.
                      L-am luat de la Carrefour. E perfect pentru acasa pentru laptop.
                      Are 2 mici probleme:
                      1. nu i se poate pune parola (nu am gasit parola originala, l-am folosit necodat - nu a fost o problema - nu a dat semnal decat pana la poarta)
                      2. cablul de la incarcator are o mica nada - nu am reusit sa-l scot pe unde il aveam bagat si a trebuit sa-l tai si sa-l lipesc - merge fara nici o problema.

                      Nu il dau pentru ca nu merge ci pentru ca am primit de la clicknet un router wireless care spun ei ca face treaba bine.
                      http://images8.okr.ro/auctions.v3/70...54-700_700.jpg - asa arata.
                      Pret: 45 lei (jumatate din pretul de achizitie) negociabil.


                      SI daca mai e cineva interesat, vand etrierii pe care i-am avut pana acum 2 saptamani pe fata pe masina (originali, LUCAS, pentru disc de 238 neventilat). Discutam la pret.
                      sigpic

                      Comment


                      • As dori sa cumpar o remorca.Ofer pina in 1500 ron

                        Comment


                        • si etrierii de ce ii vinzi?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ca am de VAN.
                            sigpic

                            Comment


                            • S-a vandut routerul. Raman etrierii pentru cine vrea.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by motorulro View Post
                                http://www.loganclub.ro/forum/vand_s...or-t39936.html

                                subwoofer valabil + amplificator .. marfa de calitate pret bun .. livrare in braila ...
                                toba sport nu o mai vinzi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google