Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gicule cred ca-s slabe sperante sa se mai lipeasca vreunul de lista pt sibiu ii criza tata
    Last edited by Cristi_LCD; 18 May 2010, 08:19.

    Comment


    • eu ma mai gandesc. sunt mai multe variabile in joc. depinde cand intru in concediu sau e posibil ca la vara sa plec in Italia
      sigpic

      Comment


      • e criza criza, dar lumea pleaca in tari straine, ce bine o fi.
        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

        Comment


        • nu-s bugetar
          sigpic

          Comment


          • Unde pleci mai Vali la peste?
            ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

            Comment


            • Undeva pe la Latinu sau la Corbu, nu stiu sigur unde.
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • am fost si yo pe la stancutza dar zici ca si la peste a intervenit criza))) vreo cativa si aia vai de capu lor))

                Comment


                • parca m-as baga si eu.....PARCA..... va anunt daca e ceva si merg ;)

                  Comment


                  • tu tine bine de plasticul ala cu poza

                    care imi enumera centre de dezmembrari auto? caut o cutie de directie cu servodirectie pentru solenta
                    Last edited by bogdan_1984; 20 May 2010, 18:30. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • La multi ani Maaaariuuuus!
                      sigpic

                      Comment


                      • La multi ani Marius! si pe el il cheama C-OSticla? cica si pe BR-17-KOZ il cheama asa. La multi ani si lui!

                        am la scarbici 4 sarbatoriti, deja am baut 4 cafele+cea de acasa. am energie sa travesez dunarea inot de 10 ori
                        sigpic

                        Comment


                        • o sa tin de plasticul ala cu poza bine dupa ce imi vine ...pana aunci mai am o saptamana abia il astept >

                          bai vali....la multi ani lu d-soara :P si tie la numele de familie

                          si daca iamagi spune...asa sa fie....La Multi Ani ! domle Marius...

                          Comment


                          • La multi ani Marius
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • La multi ani tuturor care isi serbeaza azi ziua numelui, va astept cu cate o bere.

                              @ Masinar mersi mult, aaa si la multi ani si lu domnisoara ta

                              @ Golanco un centru de dezmembrari gasesti pe vadul olangeriei, pe langa liceul Moisil
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • da, il stiu pe ala, il mai stiu pe cel din varsatura, si unul din chercea de pe langa cimitirul din spatele TUG-ului si pe cel din combinat. altele?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google