Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai brailene...toata lumea il stie...tu la ce mai intrebi?....uita-te cateva paginimai inapoi ca poate iti aduci aminte de acum vreo luna jumate....;)

    Comment


    • Termina cu atacurile.
      Last edited by Cristi_LCD; 8 June 2010, 09:56.

      Comment


      • Originally posted by mcm022006 View Post
        eu vreau sa ma bag pt mioveni dar sa fac rost de $$ ma ofer sa merg si cu masina
        Ai un loc rezervat in cort ..se stiee ! ..
        Stefane o sa fie fain si la mioveni ..da-le-n mama lor de premii...distractia si revederea cu prietenii e mai importanta

        Comment


        • baga logane pentru pentru pentru..... mere braila? care stii bar si but

          ma mai gandesc ..poate merg si eu la amandoua daca existeaza $$$$$$$$....

          Comment


          • Daca nu apare nimic neprevazut pentru perioada intilnirii de la Mioveni, sunt sanse mari sa merg. Despre mersul in grup... ce sa spun... nu sunt contra, dar, mergind cu familia, prefer sa imi stabilesc singur traseul, popasurile, etc. Mai ales ca e lung drumul.
            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

            Comment


            • La balta la Albina am fost, daca vrei poti sa te duci, eu nu cred ca o sa mai merg acolo.
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • De ce?Cum e balta?baga un rezumat succint ca sunt pescuitor de felul meuE umbra?E cu taxa?Poti sta peste noapte cu cortul etc
                sigpic

                Comment


                • Este cu taxa, 30 lei de pers, ubmra nu este deloc (eu m-am prajit), se poate sta noaptea, au casute acolo pret 50 lei, au teren de fotbal,poti sa inchiriezi barcute sa te plimbi pe balta.
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • Aha...merci de informatii...si intrebarea de baraj...se prinde ceva?...adica are balta peste?
                    sigpic

                    Comment


                    • Cred ca are balta peste, eu am prins 4kg. si am ajuns si tarziu acolo pe la 10
                      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                      Comment


                      • Bun atunci...da de ce spuneai ca nu te mai duci?Ce nu ti-a placut?
                        sigpic

                        Comment


                        • Taxa mi se pare prea mare
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • La albina se prinde peste... Eu am fost de mai multe ori acolo (nu am pescuit eu) si se prinde. Dar nu stiu cum mai e drumul acum...
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu prea sunt eu asa mare pescar dar de Blasova ce ziceti? Dezavantajul este bacul ce trebuie platit in ambele sensuri
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • Drumul pana la balta de la Albina e acceptabil, dar drumul pana la Blasova nu il recomand nimanui,
                                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google