Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe centura langa service Dacia
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • revenind la categoria de drum a centurii. aceasta este drum european E87 toata ziua buna ziua. va las pe voi sa ghiciti viteza maxima legala.

      valeriu semnul de BRAILA pe drumul spre sendreni (ca nu ai zis ca ala te intereseaza si nici nu sunt Mafalda sa ghicesc ) lipseste cu desavarsire
      sigpic

      Comment


      • Super tare articolul Bogdane. Pentru cei care inca nu au trecut de la versiunea Logodnica, la versiunea Nevasta, sfatul meu este sa se gandeasca bine inainte de a schimba ceea ce functioneaza perfect, pe ceva ce s-ar putea sa functioneze.

        Comment


        • @ktalyn28 folii poti sa-ti pui pe centura la fostul idms in spatele la peco si la service-ul de la parc.
          Cel de pe centura era undeva intre 300 si 400.
          Cel de la parc e mai ieftin cu cateva zecimale.
          Last edited by Cristi_LCD; 17 June 2010, 08:08.

          Comment


          • ATENTIE BRAILENI!

            E avertizare cu COD ROSU de ploaie de la ora 16.30 pana la 18.00 -> se asteapta o furtuna mare, grindina, apa va cadea in cantitati mari (50l/m2). Aveti grija unde lasati masinile!
            sigpic

            Comment


            • ieri seara filtru pe dig la APAN, radarul dadea tarcoale pe dig, radar in fata la tribunal, radar in fata la casa agriculturii (acolo unde lucreaza org-ul), nebunie mare...
              sigpic

              Comment


              • @iamagi: La Braila?
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Da Cristi.

                  E avertizare pentru Vest de la 19.00 pana maine dimineata, dar e cod galben.


                  Pentru Braila, Ialomita si Calarasi intre orele 16-18 s-a anuntat vijelie, grindina si descarcari electrice puternice. E cod rosu pentru masinile noastre -> acoperiti-le sau vorba lui MCM:stati cu patura langa voi si daca e grindina o aruncati pe masina
                  sigpic

                  Comment


                  • Unde s-a anuntat ca la mine la munca nu s-a anuntat nimic?
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Pe realitatea TV de azi dimineata tot anunta .
                      sigpic

                      Comment


                      • e ora 5 si e un soare afara de ne trebuiesc ochelarii lui bogdan

                        Comment


                        • Altu ma... Acu juma' de ora tuna ...

                          Asa o zis la realitatea ma, ca Ialomita, Calarasi si Braila au parte de o ploaie naspa .

                          Oricum, de cand jmekerii cu A6, vorbesc cu loganistii?
                          sigpic

                          Comment


                          • Si noi la munca al primit atentionare de furtuna cica intre orele 16-18
                            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                            Comment


                            • au trecut orele alea. m-a speriat putin gicu, cand a inceput sa picure am vrut sa trag masina sub pomi dar nu aveam loc de parcare am zis la dracu, ce-o fi o fi ) si uite ca n-a fost nimic. apropo, cand ai vazut reportajul, in 2008?
                              sigpic

                              Comment


                              • Da' ce m-am speriat eu ca pregatisem butoaiele pentru apa, i-am zis lui MCM sa nu mai spele masina si masina mea (care este la OMV) am sunat sa fie dusa intr-o pompa sau langa

                                Mai bine ca nu a fost nimic . Oricum, a tunat vreo jumatate de ora p-aici si a picurat putintel
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google