Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost doar un spirit de gluma ce naiba nu mai stiti de gluma
    masinar esti om serios si esti bine primit intre noi
    asa ca hai sa mai terminam cu glume din acestea ca nu toti se bucura de ele
    si apropo brailene pt duminica o lada de bere ca de ai avansat
    Last edited by Cristi_LCD; 29 June 2010, 12:47.

    Comment


    • Originally posted by braileanu View Post
      Isi mai face cineva remapare la masinuta?
      In afara "tractoraselor" doar bogdan si arcasu din cate stiu mai sunt "stoc". Doar pe ei sa-i mai convingi.
      Dar din cate stiu remaparea la aragaze e mai complicata.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • loganul meu nu mai este stock de mult timp. este la Stage 2 in devenire Race Tuning, cu multiple stickere pe aripi si portierele fata si braduti la oglinda de la care mai obtin cativa CP. deci tractorasul meu este acum combina
        sigpic

        Comment


        • Razvane, tu ai mancat ceva vechi :|... Pai daca nu mai vii tu, cu cine mai beau eu ?

          Ce-ar fi sa pui LoganClub in parbriz la asta? ))))) Sau FanLoganClub (am vazut pe un Passat parca la Iasi).

          Te intrebam ce tonaj are sa vad daca se poate masura cu un Logan, cum am vazut pe ******* parca: cica ar avea A6 3tone si Loganul 1 singura... Cu 225 cai pe 3 tone si 90 cai pe 1 tona, cica loganul ar fi castigat

          Originally posted by bogdan_1984 View Post
          si uite asa niste posturi aiurea in tramvai au suparat un om...bravo!
          Altu care mananca stricat...
          Last edited by iamagi; 29 June 2010, 16:44. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • ca sa sti de la mine gicule....nici macar Q7 nu are 3 tone care ala e un adevarat tanc...dapai A6....ce dracu....un a6 are 1785kg nu are 3 tone...si in plus scoate suta in 7.1 secunde in comparatie cu loganu 11 sau cat are...asa ca mai bine ia si citeste si informeaza-te nu te mai lua dupa unu si dupa altu...si q7 are intre 2295-2325 kg....
            Last edited by masinar; 29 June 2010, 19:16.

            Comment


            • Greutate proprie in kg 2205 (la Q7)

              Sunt facute din Aluminium sau cum?

              Adica treaba e ca noi la Logane avem peste o tona si nu prea multe dotari, nu prea mare si cu un motor... mic. Sa-l stapanesti sanatos oricum!


              Si tine minte, cand ma iau de tine, glumesc. Gabau stie
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                In afara "tractoraselor" doar bogdan si arcasu din cate stiu mai sunt "stoc". Doar pe ei sa-i mai convingi.
                Dar din cate stiu remaparea la aragaze e mai complicata.
                Din cate mi-a zis DOC resoftarea se face la fel ca la benzina, dar nu stiu de naica copie calculatorul de gpl din harta de benzina.
                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                Comment


                • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                  In afara "tractoraselor" doar bogdan si arcasu din cate stiu mai sunt "stoc". Doar pe ei sa-i mai convingi.
                  nu nu, sunt mai multi Cristi. Din cate stiu eu, doar noi, cei care am facut atunci, la polivalenta si vreo 2-3 membrii noi. In rest, toti sunt stock .
                  sigpic

                  Comment


                  • Da mai este si San. Vorbim strict de benzinare ca diesel nu cred ca avem resoftate.
                    Asiguratorul nu vrea de-aia nu l-am trecut pe raboj. Ce benzinare mai sunt si care sa nu fie "tiganite" la motor? Sa nu-mi spui ca doru .

                    Ar mai fi baietii din Ianca. Poate sunt ei amatori de resofteala.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • ce idei mai au cei de la renault:
                      Rien n’arrête la marque roumaine, propriété de Renault. Au point que l’on prédit qu’elle va multiplier les projets pour élargir sa gamme. Ainsi pourquoi ne pas imaginer qu'elle produise un jour, un cabriolet sur base de Sandero ? C’est


                      apropo cat mai este o resofteala??? poate ma bag si eu....
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • 150 de lei.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Marire TVA

                          am fost azi in gradina mare sa iau benzina de 50 lei si cand colo...coada se intindea pana pe b-dul sulina . am fost apoi la Rompetrol pe Dorobanti vis-a-vis de fostul abator si erau doar cate o masina la fiecare pompa apoi la kaufland era aglomeratie mare la case, multi cumparau baxuri de alimente si altele. dar banui ca multi au magazine a coltul blocului...
                          sigpic

                          Comment


                          • Da, am fost si eu sa fac plinul in seara asta si intr-adevar era omor la Gradina mare, si am bagat de la Rompetrol, dar si acolo erau ceva masini. N-a mai vazut masina mea plinul cred ca de vreo 2 ani.

                            Comment


                            • Tot de la Rompetrol am bagat si eu aseara. Tot din cauza cozilor.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Psihoza Scumpirii

                                Psihoza scumpirii, acesta este side efect defapt benzina s-a scumpit cu 18 bani la Petrom din Gradina mare. la un plin de logan diferenta intre pretul cu vechiul TVA si noul TVA este de 9 lei
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google