Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si la pod la Brailita ...
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Ma, din ce stiu eu, va intreaba sa cumparati ce au ei acolo ca trebuie sa isi faca in target cu vanzaea produselor . E chestie mai complicata aici.

      Si cu amabilitatea, mai poate fi o cauza: nu prea mai au vanzari in vremea asta si incearca sa fie amabili sa castige clienti
      sigpic

      Comment


      • de foarte multe ori cand alimentam de la Petrom din Gradina, vedeam cisterna cu benzina cum descarca combustibilul in rezervoare. vreau sa spun ca acolo e proaspata benzina. la OMV acesta sa nu fie? ma rog, e doar o ipoteza...
        sigpic

        Comment


        • Da e alterata. Miroase a vechi.
          Oricum Petrom are vanzarile cele mai mari din mai multe motive.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • da.. din motive ca multe companii sau parti ale statului au contracte cu petromul pt alimentarea masinilor din dotare.. NU?

            Comment


            • Bogdane am aflat de ce erau asa amabili cu tine au crezut ca esti 'mistoriosul' (tipul care le da o nota pentru servicii trimis de la Bucuresti - cica daca de 3 ori au sub nu stiu ce punctaj le inchid statia ).
              sigpic

              Comment


              • filtru

                @ Bogdan.Filtru de habitaclu gasesti la DEDEMAN.

                Comment


                • @mcm02206: nu numai. Sunt cam singurii care vand pe bonuri de carburanti ceea ce le da un avantaj. Doar Rompetrolul mai emite astfel de bonuri dar astia nu au prea multe statii. De altfel de aceea si majoritatea institutiilor si companiilor de stat lucreaza cu Petromul.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • @ piticul mersi pentru pont, ma voi duce pe acolo sa vad exact ce au

                    @ iamagi eram eu imbracat in camasa, dar nu am accent de bucurestean ci de baragano-moldovean
                    sigpic

                    Comment


                    • Din cate stiu eu nu este bine sa alimentezi in momentul in care se descarca combustibil deoarece ridica impuritatile ce sunt prin bazine,acum nu stiu ce sa zic am auzito si eu de la altii!Astept si parerile voastre!

                      Comment


                      • se ridica doar in cazul in care intr-adevar exista impuritati in rezervoare. iar asta ai norocul sa gasesti mai de graba la benzinariile no name
                        sigpic

                        Comment


                        • cu parere de rau o spun dar imi pare ca la gradina mare rezervoarele nu sunt schimbate si inca sunt cele vechi

                          Comment


                          • n-are nimic...am aproape 50.000 km cu benzina aia si merge brici ca un polizor
                            sigpic

                            Comment


                            • Pai.... eu nu ma pot lauda ca am mers foarte mult pe benzina dar de fiecare data cand a trebuit sa alimentez numai de la gradina mare am alimentat si masina nu are nimic. Merge brici Mentionez ca am vreo 61.000 km , mers pe benzina vreo 20.000 km
                              ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                              Comment


                              • atunci e bine multi km fara probleme la baietii nostri!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google