Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by eugenio_23 View Post
    Mai am ...ca n-am facut decat vreo 700 de fotografii !!!
    Ora-i cam inaintata, dar nu cred ca ma inseala vederea. Ai schimbat/taiat arcurile? Frumoase poze, frumos traseu!
    MiNnRuZ

    Comment


    • Cosminelule...multam frumos ! Nu te inseala vederea, am schimbat arcurile ! Iti place cum sta ? Iar traseele sunt super : Transalpina si Transfagarasanul !

      Seba...eu doar ce m-am intors de pe Transalpina si Transfagarasan ! Cine stie cine era ! Oricum mi-ar fi placut sa ne intalnim daca eram eu ,,acela'' !!!! Oricum, orice este posibil...poate la anul cu placere !!!!

      Iar ptr. tine Mariusica.... sa fim sanatosi pana la anul si cine stie poate o ,,punem'' in grup ?!?!
      Last edited by eugenio_23; 12 September 2011, 20:43. Reason: Automerged Doublepost
      LOGANIST CONVINS !!!

      Comment


      • Like! Ce arcuri sunt? Schimba anvelopele!
        MiNnRuZ

        Comment




        • Cititi cu atentie primul post si abia apoi votati.
          sigpic

          Comment


          • Arcurile sunt cele stock(dar nu cele ale masini !!!),taiate 1spira iar de cauciucuri ce sa zic....cand s-or mai inmulti banutii iau altele !!!!
            LOGANIST CONVINS !!!

            Comment


            • La multi ani Dorule si te asteptam sa mai vii pe la intilniri.

              Comment


              • Am si eu o intrebare, pot sa pun la oglinzile exterioare manuale simple, oglinzi cu dezghetare si unde le pot lega pt dezghetare.
                Last edited by mcm022006; 6 October 2011, 13:06.

                Comment


                • Se poate Stefane, dar te costa mai mult sa schimbi doar geamurile cu unele cu defrigerare, decat sa cumperi 2 oglinzi electrice sh, care au bineinteles dezghetare. Asa ca mai bine iti iei o pereche de oglinzi.
                  Last edited by mcm022006; 6 October 2011, 13:09.

                  Comment


                  • e 25 de lei sticla pentru o oglinda electrica (cu dezghetare), 50 de lei .. 2 buc... esti sigur ca te ajunge mai ieftin de atat daca-ti iei alte oglinzi sh?

                    Comment


                    • 50 lei+cablaj, si alte maruntisuri? Eu asa as proceda, acum fiecare alege cum vrea.

                      Comment


                      • Stefane aici e subiectul care te intereseaza.Zilele astea fac si eu aceasta operatiune...cat e frumos afara.
                        sigpic

                        Comment


                        • ce cablas Mariuse... 2 fire? care se leaga pe releul de la dezaburire luneta?

                          Comment


                          • Acum am citit si eu ce simpla e toata operatiunea, credeam ca e mai complicat. Asa ca Stefane, spor la treaba!

                            Comment


                            • @ BR 03 YLE bre, iar e ziiua ta pe 8 octombire? si a mea este tot pe 8. La multi ani, noua!
                              PS: mergi blat, nu zici la nimeni
                              sigpic

                              Comment


                              • iauzi cum se da lumea de gol. La multi ani si sanatate.. voua .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google