Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • avem un nou membru din braila-ianca. speram sa-l atragem la intalniri.

    Comment


    • dar totusi bogdan de ce ai starnit tu atata valva aici pentru o amarata de revizie?.. nu mai bine mai discutam de una alta .. modificari la masina?

      de exemplu eu mi-am comandat un tablou de bord care o sa fie si cu consum instant; o sa ma bag si pe intors folie la display, pe asta fac experimente

      Comment


      • suna interesant marius , chiar si eu o sa intorc folia la display
        sigpic

        Comment


        • eu l-am luat pe post de backup.. in caz ca-l busesc pe al meu.. dar nu cred ca o sa se intample asta pt ca am mai avut niste displayuri monocrome pe acasa... si m-am jucat cu folia lor.. si nu e ceva foarte creu sau foarte riscanr. putina grija sa ai.. si totul e ok

          Comment


          • bogdane manopera o platesti chiar si la oferta care era si te duceai cu uleiul tau.
            daca vrei pot mere cu tine la baieti pe buzaului ca si eu vreau sa fac schimbul ca am deja 12000
            si nu-mi place cum mere, ca am fost pana la sibiu si se aude aiurea motorul.
            pe drum am intampinat si ceva probleme de trafic, am gasit radare fixe si mobile care le tineau inchise si le dadeau drumul cand ajungeai in dreptul lor iar la intoarcere la iesire din Brasov am apucat orele 22 ca se dadea drumul la tiruri pe traseu. De dus m-am dus pe intorsura buzaului ceva frumos si linistit dar la intoarcere am venit pe la Predeal, Sinaia, Azuga, Ploeisti, Buzau. La Breaza am avut probleme ca de la Brasov si pana la Breza am mers numai cu 40 km la ora din cauza tirurilor ca erau unul langa altul si cand am depasit la Breza era in parcare in masina propie particulara seful politiei de acolo si m-a vazut ca am depasit pe linia continua si pe trecere de pietoni si depasire de viteza ca o jaraghizem ca prinsesem linie libera si la urmatorul colt m-a oprit echipajul de politie dupa care a venit si seful lor sa-mi ia permisul pe 60 de zile si amenda de 540 lei dar dupa un discurs mai aprins mi-a dat 100 de lei si mi-am luat actele toate inapoi dar dupa ce au verificat ce spaga le dadusem . Asa am scapat fara sa raman pieton dar la orele tarzii din noapte adica 01 am gasit pe la Buzau radare care le tineau inchise si le-au dat drumul la 100 de metri in fata mea dar fusesem avertizat dinainte de alti traficanti si asa am ajuns acasa dupa 20 de ore de mers.
            Last edited by Cristi_LCD; 10 April 2009, 15:41. Reason: si eu 2 ore de corectat

            Comment


            • bine ca nu ai patit nimic.

              si da, cu radarele asa fac astia. am un prieten, pe la marasesti la ieisre, cu logan 1.5 ia dat pana in limitarea lui, si l-a luat exact inainte de iesire, ca a aprins radarul exact cand l-a vazut ca vine, iar detectorul a zis car abia cand a trecut pe langa el. el a dat dreptul atunci 200
              sigpic

              Comment


              • hai sa nu mai vorbim despre drepturi sau spagi sau altele. mai bine le pastram pentru intalnire.

                am bagat putin in priza lumea cu revizia mai am 1000 pana la 20000. abia astept sa fac revizia.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dobre stefan View Post
                  ..... dar fusesem avertizat dinainte de alti traficanti si asa am ajuns acasa dupa 20 de ore de mers.
                  Avertizat de cine? Cu ce fel de trafic te ocupi domnule? Droguri, carne vie, tigari?
                  Hai zii tot ca nu te spunem.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • traficanti de gume


                    lasa ca trebuie sa punem un semn la intrarea pe forum: potera nu are voie ... ca apoi zic astia ca ne ocupam de traficul de... sarmale sau vorba?!
                    sigpic

                    Comment


                    • Cei din trafic adica soferi cu bune maniere. La fagaras era radarul montat pe un trepied de vreo 2m inaltime si prindea peste deal iar politaii erau la cativa metri de masina faceau amenzi pe iarba
                      Last edited by Cristi_LCD; 11 April 2009, 11:52.

                      Comment


                      • Gata am intors folia si uite ce a iesit.Pozele au fost facute cu telefonul,stiu ca nu bate culorile cu realitatea dar mi-am atins asteptarile.Trebuie sa lucrezi incet si sigur ca altfel...Astept pareri.
                        Attached Files
                        Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                        Comment


                        • bravo frumos amg tea descurcat
                          hai si la antalniri ce mai stai

                          Comment


                          • cine a facut operatia? tu? daca da, felicitari!

                            oricum, frumos. cred ca toti ti-am zis sa vii la intalniri. ce mai astepti?
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu personal am facut.Mi-a cam luat toata ziua si pe langa asta a trebuit sa merg si prin oras fara bord ca nu terminasem.Poate o sa trec pe acolo maine pe la 11,nu?
                              Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                              Comment


                              • nu poate. sigur. ca ne suparam iti dam ban

                                da, la 11 la primarie.

                                aaa si sub initiat la tine, trebuie sa scrie LoganClub Braila
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google