Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim tuturor colegilor. Paste fericit va dorim si noi, membrii LC Braila!
    MiNnRuZ

    Comment


    • Bucuria Sfintei Sarbatori a Invierii Domnului imi ofera prilejul de a va adresa voua, familiei si celor dragi, cele mai sincere urari de sanatate, fericire, impliniri si sa primiti binecuvantare cu Lumina in suflet, gand si cuvant, asa cum luminata este Sarbatoarea Pastelui!


      Urez un Paste fericit alaturi de cei dragi la toti colegii si prieteni de pe acest forum!
      sigpic

      Comment


      • multumim iuly! la fel si tie, alaturi de familie!
        MiNnRuZ

        Comment


        • Multumim pentru urarile aduse si eu o sa lipsesc o perioada de pe forum mam mutat de la ai mei si unde stau nu am net momental si va rog sa ma tineti si pe mine la curent cu antalnirile nu vreau sa lipsesc nr meu de tel 0720133359 va multumesc si va doresc ca lumina sf pasti sa va aduca multa bucurie hristos a inviat

          Comment


          • LoganClub Botosani va doreste ca masa si casa sa va fie pregatite pentru sarbatoare, iar sufletul impacat, linistit si plin de pace si bucurie!
            Paste fericit!
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • Hristos a inviat . Logan club Galati va ureaza un "Paste Fericit" restul e logan.

              Comment


              • Un Paste plin de bucurii,lumina invierii sa va patrunda in case si in suflete. Paste fericit Tuturor! Hristos a inviat!-Logan Club Tulcea-
                sigpic

                Comment


                • Va salut dragi colegi!
                  Va retin atentia cu o chestiune importanta!
                  Pentru cei care vreti sa participati la NATIONALA de la Sibiu, cu cazare, va rog frumos sa va expuneti parerile vis a vis de locatia propusa de noi ! (postul 202)
                  Va multumesc mult!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • la multi ani gicule(iamagi)! sa ne traiesti!
                    MiNnRuZ

                    Comment


                    • cu ajutorul indicatiilor date de iuly75 in paginile anterioare am reusit sa intorc folia display-ului si sunt foarte multumit de rezultat...
                      Attached Files

                      Comment


                      • bravo arata bine
                        sigpic

                        Comment


                        • si daca ati observat pe martorii de sub display am pus o folie neagra, acestia se vor vedea doar cand sunt aprinsi

                          Comment


                          • am vazut, cum sa nu vedem, arata bine
                            sigpic

                            Comment


                            • Salut am reusit sa prind un calculator cateva minute libere si m-am bagat si eu. Cred ca in curand or sa dea cei de la romtelecom drumul si la internet prin satelit ca m-au sunat si au zis ca au deja acoperire si pe braila. Si o sa ma abonez. Nu ramane decat problema curentului ca inca merg cu generatorul ca primaria mai intarzie chipurile vreo 2 luni pane ne trag curentul. Si nu stiu daca duce generatorul calculatorul ca sa pot intra mai des asa ca o sa ma mai chinui pe unde mai apuc cate un calculator liber.
                              Va salut
                              Last edited by Cristi_LCD; 3 May 2009, 20:47.

                              Comment


                              • sal, baieti am si eu nevoie de o informatie, stie careva pe unde vine aleea randunicii, in cartier obor?
                                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google