Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau eu plasa, dar nu stiu daca am timp. mai vorbim. o seara buna!

    s-a deschis service-ul sau deja si-a terminat programul?

    offff...n-am vazut ca scrie "saptamana viitoare". spor la treaba! nu o sa fiu in judet.
    Last edited by cosmin_ruz; 5 June 2009, 19:55. Reason: Automerged Doublepost
    MiNnRuZ

    Comment


    • Originally posted by iamagi View Post
      care vine saptamana viitoare sa bagam masinile in service la mine acasa? vreau sa punem plasa in loc de grila (la mine o sa il chem si pe marius la oroare lui: farurile), poate ajutam si la montarea acelei prelungiri ca la mine (pentru cei ce vor) si mai vedem... Deschidem service-ul de vineri dupa-amiaza sau sambata dimineata, sa pregatim pentru regionala de la galati. Pana atunci poate gasesc sofer.
      Vineri sunt de servici ca participam si eu cu mare placere la montarea acelei prelungiri. Poate va organizati si voi sambata ca sa particip si eu.

      Referitor la intalnirea de duminica de la Galati...cum facem, cand plecam, la ce ora, cine mai merge, ce trebuie sa luam....cand ne organizam si noi?

      Stefane sau Marius, ati gasit folie autocolanta neagra mata si pentru mine?
      Last edited by florentinn; 8 June 2009, 23:36.

      Comment


      • Autocoland are in Praktiker. Am dat 130 Ron pe 1mp.

        Cat despre intalnire: eu zic sa ne intalnim fulger intr-un loc sambata si discutam. Eu deja ma intalnesc cu marius desigur el merge cu mine (ca sofer), deci unde ziceti sa ne intalnim sambaa si la ce ora ca sa vedem exact cum facem. Desi asta trebuia discutata de la intalnire... Poate asa mai faceam si noi suprize galatiului.

        Florentin, daca ai o bormasina mai micuta poti sa vi sambata (asta desigur daca iti da marius voie ) dar ne descurcam noi. Eu ma apuc de sambata dimineata de masina (schimb leduri si cred ca pun si plasa).

        pardon. 13 lei. am gresit.
        Last edited by iamagi; 9 June 2009, 16:15. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • pai unde ne gasin sambata pana la urma ca sa hotaram cand plecam la galati si la ce ora si ar fi ami bine sa fim si noi mai multi sau va sgarciti la 5 l benzina.
          pentru sambata eu zic sa ne gasim la peco la ONV dar ziceti voi o ora ar fi bine dupa 17 daca e bine si pt florentinn

          Comment


          • cand ziceti voi... daca ar fi de ora 18, la OMV, ajung si eu ) cu masina mea personala . Dar acu nu stiu de marius, ca zicea ca are treaba
            sigpic

            Comment


            • bine vorbeste si cu marius si hotarati o ora

              Comment


              • Care-i faza cu garaj=service auto ca mai am si eu cate ceva de activat?
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Originally posted by dobre stefan View Post
                  pai unde ne gasin sambata pana la urma ca sa hotaram cand plecam la galati si la ce ora si ar fi ami bine sa fim si noi mai multi sau va sgarciti la 5 l benzina.
                  pentru sambata eu zic sa ne gasim la peco la ONV dar ziceti voi o ora ar fi bine dupa 17 daca e bine si pt florentinn
                  Sambata e ok pentru mine.
                  Hotarati voi ora si ne vedem acolo.

                  Originally posted by Cristi_LCD View Post
                  Care-i faza cu garaj=service auto ca mai am si eu cate ceva de activat?
                  Ce mai ai de activat, ca poate-mi dai si mie idei?

                  Originally posted by iamagi View Post

                  Florentin, daca ai o bormasina mai micuta poti sa vi sambata (asta desigur daca iti da marius voie ) dar ne descurcam noi. Eu ma apuc de sambata dimineata de masina (schimb leduri si cred ca pun si plasa).

                  .
                  Nu am bormasina iamagi.
                  Last edited by florentinn; 11 June 2009, 00:37.

                  Comment


                  • Cristi, eu vineri/sambata demontez masina si mai modific. Am zis cine mai vrea sa mai puna plasa (Dar nu am gasit sa cumpar ), prelungire ca a mea poate sa vina si va primi ajutor la mine acasa. In rest, de restul intreaba la marius. El imi va modifica si farurile .
                    Florentin, ne trebuie una mai mititica sa incapa cat de cat sub masina, daca nu vedem unde o urcam: peste vreun sant ceva.
                    sigpic

                    Comment


                    • Multumesc pt trecerea in in lista de la galati, iamagi jr raman dator.
                      Last edited by Cristi_LCD; 11 June 2009, 20:06.

                      Comment


                      • Cum a iesit gratarul baieti?

                        Asteptam si noi poze de la regionala. Eu am facut filmulete, sunt foarte mari si nu le pot pune.

                        Comment


                        • pacat florentinn ca nu ai venit la gratarel si sper ca tura urmatoare sa veniti toata familia ca sa aiba jn cu cine sa se joace ca la zapacit pe marius ansa antalnirea a fost bestiala HAI CA SE POATE!

                          Comment


                          • Imi pare rau ca nu am reusit sa vin dar sotia mea s-a simtit rau dupa ce a stat in soare 2 ore. Am ramas la niste prieteni in Gl dupa ce am plecat ca pana-n Braila era cale lunga si si-a mai revenit dar prea tarziu pentru a ajunge la gratarul organizat de Lc Br.
                            Pacat ca nu am stiut si noi ca azi nu va mai avea loc niciun gratar ca ne organizam altfel.

                            Comment


                            • Marius, cand te bagi sa-mi montezi si mie acest modul de ridicat 2 geamuri? http://www.alfaromtrans.ro/index.php...product_id=312

                              Comment


                              • dar te plimbi prin oras cu loganul, florentineee ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google