Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte tare.. de unde ai pozele domnule? pacat ca nu sunt ceva poze cu interiorul

    Comment


    • De udne atat de exclusive? Se gasesc acum pe toate site-urile/forumurile cu masini. Sincer, mi se pare aiurea. Nu seamana deloc cu steppe / steppeway sau crossover.
      sigpic

      Comment


      • Cum de unde am pozele de la uzinele Dacia de la Pitesti!
        Glumesc, le-am gasit pe un site, iar faza cu exclusivitate a fost o gluma!
        KISS FM ALBASTRU 1.6[url=http://www.userbars.be][img]http://img13.imageshack.us/img13/1200/20

        Comment


        • Am inteles VIS. Nu e problema. ORicum, mi se pare in totalitate aiurea. Macar cauciucurile mai mari, capota cu ceva dungi si ma asteptam sa semene totusi la faa cu loganul (ph1/ph2) sau sandero. Nu prea vad aseamanarea, decat putin la spate cu MCV la stopuri.
          sigpic

          Comment


          • pentru mai multe informatii si pareri, click aici
            sigpic

            Comment


            • gicule! se mai aude ceva de plasa?
              MiNnRuZ

              Comment


              • Felicitari d-rei care a intrat in Club DL Braila.
                Butea Aurel Laurentiu
                fara linkuri externe in semnatura
                BR - 21 - CNB

                Comment


                • Se schimba farurile... care e doritor, aici cu mesajele
                  sigpic

                  Comment


                  • Ai rezolvat problema cu tripla Marius? Sper ca da.

                    Comment


                    • hai ca raspund eu in locul lui. da, a rezolvat-o, cu baietii din galati, mai exact, le-a achizitionat de la lucian
                      sigpic

                      Comment


                      • Erau mai ieftine decat ce vb eu cu el? Sau a luat pana la urma ambele triple?

                        Comment


                        • Dragi colegi, LoganClub Bacau va invita la a V-a intalnire regionala pe 27 septembrie. Va rugam sa va anuntati prezenta aici

                          Comment


                          • danke nsa pt info! cu siguranta, daca vor fi doritori, se vor inscrie pe lista
                            Originally posted by MARIUS_BR View Post
                            Erau mai ieftine decat ce vb eu cu el? Sau a luat pana la urma ambele triple?
                            nu ma bag in detalii, predau stafeta lui marius
                            stiu doar ca a dat 70 ron pe ele.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da Marius.. am rezolvat-o .. am gasit pana la urma la Lucian de la galati, mi-a dat ambele triple cu semnal galben cu 70 de lei. daca gaseam una curata (fara zgarieturi adanci) cum era cea de la dezmembrari.. o luam. dar nu ma0m bagat .. ea cam varza si putin crapata

                              Comment


                              • Asta e, bine ca ai rezolvat problema. Eu nu am mai vb cu tipul de la dezmembrari, si nu stiam daca ai mai fost sau nu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google