Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai fie:

    Lista pentru stickere LOGAN CLUB model nou (modelul de pe spatele lui marius, dar pentru parbriz, iar in litera 'l' sa scrie si braila - gen bucuresti)

    1. Iamagi - hai ca as vrea si eu unul.
    2. vyoangel-unul si pentru mine

    Comment


    • Lista pentru stickere LOGAN CLUB model nou (modelul de pe spatele lui marius, dar pentru parbriz, iar in litera 'l' sa scrie si braila - gen bucuresti)

      1. Iamagi - hai ca as vrea si eu unul.
      2. vyoangel-unul si pentru mine
      3. florentinn - una bucata

      Comment


      • Lista pentru stickere LOGAN CLUB model nou (modelul de pe spatele lui marius, dar pentru parbriz, iar in litera 'l' sa scrie si braila - gen bucuresti)

        1. Iamagi - hai ca as vrea si eu unul.
        2. vyoangel-unul si pentru mine
        3. florentinn - una bucata
        4. XSorynX-si eu unul

        Comment


        • Lista pentru stickere LOGAN CLUB model nou (modelul de pe spatele lui marius, dar pentru parbriz, iar in litera 'l' sa scrie si braila - gen bucuresti)

          1. Iamagi - hai ca as vrea si eu unul.
          2. vyoangel-unul si pentru mine
          3. florentinn - una bucata
          4. XSorynX-si eu unul
          5. marius_br - o bucata

          Comment


          • Originally posted by MARIUS_BR View Post
            Lista pentru stickere LOGAN CLUB model nou (modelul de pe spatele lui marius, dar pentru parbriz, iar in litera 'l' sa scrie si braila - gen bucuresti)

            1. Iamagi - hai ca as vrea si eu unul.
            2. vyoangel-unul si pentru mine
            3. florentinn - una bucata
            4. XSorynX-si eu unul
            5. marius_br - o bucata
            6. iuly75-o bucata
            sigpic

            Comment


            • mariuse ai pe spate tatuat cumva vreo sigla de la logan as fi curios sa o vad si eu
              bogdane ai facut cd pt stema clubului sa o tiparim pe stegulete sau ai uitat deja
              Last edited by Cristi_LCD; 16 September 2009, 07:45.

              Comment


              • n-am uitat, dar daca n-am mai dat pe la intalniri...
                eu vreau sa plec duminica pe 27 la bacau la intalnire. in afara de iamagi si florentin, nu mai merge nimeni?
                sigpic

                Comment


                • Salutare,

                  Cam in 2 luni (sfarsitul lui noiembrie) trebuie sa fac revizia de 1 an LAUREATE 1.4 Mpi
                  1. ce ulei ar fi indicat (marca si tip, chiar daca e mai scump, ex Mobil 3000 5w30) as prefera full sintetic
                  2. cat ajunge revizia (cu toate ale lor)
                  3. ce se schimba / inlocuieste
                  4. unde ar fi indicat apan sau nalba sau altu....
                  5. daca ma primeste cu uleiul meu
                  6 alte pareri opinii ce ar mai trebui sa-i fac daca tot ajung la iei

                  Mersi anticipat
                  Last edited by McDan; 25 September 2009, 12:15. Reason: din viteza

                  Comment


                  • eu am pus mobil1 esp 5w30 la apan pe buzaului. deci nu ar trebui sa fie nici o problema.
                    in afara de ulei, filtru ulei, filtru aer, manopera, alte piese nu se schimba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                      eu am pus mobil1 esp 5w30 la apan pe buzaului. deci nu ar trebui sa fie nici o problema.
                      in afara de ulei, filtru ulei, filtru aer, manopera, alte piese nu se schimba.
                      Bogdane baga si tu detalii ceva...1...2...3... mai sus ...etc

                      Comment


                      • deci:
                        1. Mobil 1 esp 5w30, Castrol EDGE 5W-30, Valvoline SYN POWER 5W30, astea-s toate sintetice
                        2. vreo 150 lei fara uloi
                        3. in afara de ulei, filtru ulei, filtru aer, alte piese nu se schimba si se verifica calc de erori
                        4. eu am facut revizia la apan pe buzaului
                        5. normal si legal, ar trebui, atata timp cat uleiul indeplineste normele cerute de producator
                        6. ei iti verifica vizual toata masina, mai starange un surub (daca e nevoie), se ung balamalele portierelor
                        Last edited by bogdan_1984; 25 September 2009, 14:05.
                        sigpic

                        Comment


                        • salut...mi-a zis un prieten ca a vazut un nou radar.este un logan alb...nu vazuse nr.vazuse radarul si un politist in masina...stiti ceva?

                          Comment


                          • interesant.
                            dealungul km parcursi in patria noastra am vazut radare in logan galben, albastru marin, alb, solenza, logan inscriptionate cu MILITIA, si vw vento.
                            in braila, doar pe unele segmente poti depasi limita legala + acei 10 km/h (marja eroare) pt radar si asta doar in afara orelor de varf
                            sigpic

                            Comment


                            • DACIA va renunta la LOGAN in cativa ani !!!!!!!!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • La Marasesti era radarul intr-un logan rosu cu nr normale.
                                Last edited by Cristi_LCD; 2 October 2009, 08:22.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google