Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si ce te face sa crezi ca eu pot accesa acel topic?
    In principiu cred ca postul a fost sters de catre administratorul forumului. De aceea iti apare chestia aia care spre informatia ta apare si la altii cu drepturi "depline"
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Salve....Un total OFF topic de interes (non-auto)...dar intreb si io.....
      Stie cineva daca pe Samsung 32B554 poate reda filme de pe USB (foto si audio merge), adica exista vreo combinatie prin meniu de a accepta si filme (app orice natura in gen avi, iar mvk cu atat mai bine), combinatie cum am vazut la Lg 32lh2000 din fabrica si conform specificatiilor nu merge pe filme pe usb, dar daca umblii in meniu poti activa...si surpriza ...merge
      Tx anticipat

      Comment


      • Stefane ai facut masina?

        Ce ti-a schimbat mai exact si unde ai facut-o?
        sigpic

        Comment


        • da am reparato dar am mai stat si eu azi o juma de ora pe sub ea sa le strang cum trebuie ca le pierdeam pe drum si daca stian o tranteam mai tare ca merita sa ai tepezi pe cei de la casco ca meau facut peri albi cu declaratii si cu desene de parca am omorato pe masa asa ca care ai casco dai batae

          scuze pentru dublu post am reparato la apan jos pe dig rapid dar prost meau si spalato la urma kipurile am schimbat proector semiaripa de plastic ankidere bara si 5 suruburi care la magazin sunt 0,5 ron si ei au bagat 5ron bucata ear manopera a fost an jur de 75 ron era total 725 ron ceva de neankipuit ear piesele sa le eau dinmagazin ajungeau 200 ron
          asta e distractia costa
          Last edited by stefano xlf; 5 November 2009, 21:04. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Prelungirea o mai pui?


            Nu inteleg faza cu desenul. Te-au pus sa desenezi cum ai lociv cainele?


            Eu vreau sa ma duc la Casco sa imi schimbe bara fata - e zgariata/ciupita etc. Dar sigur nu ma duc la Apan - v. Portiunea Calandrului Cromat pe masina mea.



            Domnu MCM.... ce facut-ati astazi p la 3 la OMV Braila? Ma mir cum de ai lasat tu masina singurica in parcare
            sigpic

            Comment


            • In momentul in care te duci la casco trebuie sa faci si schita accidentului, dar nu e asa de greu. Pacat ca nu esti multumit de lucrare, totusi bine ca ti-au facut-o! Fara incidente, de acum-nainte!

              Comment


              • nu numai la casco. cand m-a pupat in spate pustoaica aia, am fost la asigurari, bininteles dupa politite, si am dat declaratie exact ca cea de la militie si am si facut schita exact cum s-a intamplat.
                sigpic

                Comment


                • gicule.. eram in OMV discutam cu un nene, afaceri pt un trai mai bun


                  oricum masina o aveam in vizor
                  Last edited by mcm022006; 6 November 2009, 01:22.

                  Comment


                  • Lume...lume...atentie la mine...
                    Un eveniment interesant...
                    http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=6867
                    ...si cum se mai specifica o varianta pentru cei interesati..."Cu cat mai multe masini cu atat mai bine dar, se pot cupla si 2-3-4 la o masina pentru a face economie de carburant daca exista aceasta problema."...

                    Deci...?

                    Comment


                    • deci eu ma arunc cu masina la o plimbare deasta, care vrea la mine .. e binevenit, rovinieta am, mai tre sa na cuplam la gaz si la bac

                      Comment


                      • Va asteptam cu mare drag si va stau la dispozitie ptr intrebari si lamuriri. Mai ales ptr voi care sunteti f aproape cred ca se merita costul benzinei si bacul , cum si zice in anunt , va reamintesc pe scurt.
                        Test drive cu noul renault Fluence
                        Test drive cu orice model Dacia-Renault
                        Concurs Karting
                        Concurs International si Demonstratii Karate
                        Tombola cu premii substantiale. Nu pot sa va zic ce premii dar va asigur ca sunt substantiale adica plecati cu portbagaju plin de ceva...
                        Last edited by SoNyKeL; 7 November 2009, 08:58.

                        sigpic

                        Comment


                        • azi am fost foarte harnic. am dat jos roata si m-am uitat la placutele de frana care dupa 33500 km parcursi cu ele, arata impecabil. au material de franare peste 1 cm grosime. si am cautat si ulei mobil 1 esp 5w30 pe care l-am gasit la pretul de 180 lei 4 litri (adica cat a dat si Dan pe 0w40). si pe langa ulei am vazut si stergatoare Bosch twin (exact ce am eu pe masina) dar nu am intrebat la ce pret sunt.
                          Last edited by bogdan_1984; 7 November 2009, 18:29.
                          sigpic

                          Comment


                          • Spune-ne si noua unde ai vazut preturile astea. Daca faci pomana, fa-o intreaga.

                            Ma bate gandul sa ma bag la un difuzor bara spate de aici de pe site, de la user-ul "MaDu" (120 lei+10 lei transport), si vreau sa intreb daca mai doreste cineva. Daca tot fac comanda, poate mai sunt doritori. Astept clienti.
                            Last edited by MARIUS_BR; 8 November 2009, 18:58. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Bogdane spune-mi te rog de unde l-ai gasit ulei mobil 1 la pretul de 180 lei ?!
                              Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                              Comment


                              • Originally posted by MARIUS_BR View Post
                                Spune-ne si noua unde ai vazut preturile astea. Daca faci pomana, fa-o intreaga.

                                Ma bate gandul sa ma bag la un difuzor bara spate de aici de pe site, de la user-ul "MaDu" (120 lei+10 lei transport), si vreau sa intreb daca mai doreste cineva. Daca tot fac comanda, poate mai sunt doritori. Astept clienti.
                                Si eu ma gandesc de ceva vreme sa-i daruiesc RUZ-ului un difuzor, dar stau mai mult decat prost cu banii, asa ca nu vor putea fi colege de colet.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google