Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca te hotarasti greu... acum o saptamana avea un baiat din Cta (de unde am eu filtrul sport) de prestige, noi la 850 ron. Le-a dat luni.

    Nu e bai, mai cautam. Sunt mai multi care vand. Cum vad, cum iti zic.
    sigpic

    Comment


    • CT08GNT, asta e baiatul? Pai i-am dat la PM-uri, de m-am saturat. Oricum mai caut. Mai vb duminica la intalnire daca vii, daca nu tinem legatura pe net. Mersi.

      Comment


      • MARIUS_br vrei jante?eu zic sa-ti iei altfel decat modelele stock dar faci cum crezi

        Comment




        • Si eu ma uit dupa jante, dar deocamdata nu am finante.
          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

          Comment


          • @san, din punctul meu de vedere, alea sunt urate. Nu imi plac absolut deloc! Adica, na, am vazut pe Logan, dar mie nu imi plac. Gusturile fiecaruia...

            Da Marius, acela era baiatul. Daca stiam ca vrei, ii spuneam eu sa ti le trimita. Mai cautam.

            Claudiu, si eu spun la fel, dar e alegerea fiecaruia. Dar, daca pune de prestige si niste arcuri Eibach (v. Chrisnacht) e racing . Pe de alta parte, cele de prestige sunt cam la acelas pret cu MD (MegaDrive), Art sau KM. Diferenta ar fi ca cele de prestige sunt muuult mai bune ca MD, Art sau KM. Daca Marius isi aminteste si eu am vrut Art, dar nu sunt foarte rezistente (facute in China pe vapor, copii ale unor marci cunoscute gen Wolfrace, BMW etc.) si nu iti poti pune increderea in asa ceva. Parerea mea .
            Last edited by iamagi; 12 March 2010, 20:31.
            sigpic

            Comment


            • Exact de asta inclin spre cele prestige; imi plac cele Art 355, dar nu cred ca sunt asa de calitative. Am mai vazut wolfrace pro sprint, sau wolfrace pro line, cica facute in Germania, dar nu stiu daca e asa, sau sunt doar niste turcisme care copie jantele originale wolfrace.

              Comment


              • Wolfrace sunt rezistente. Adica, din cate stiu eu, e marca buna si multi au cumparat, fara sa se planga. Pe masina ta, daca vrei sa o faci mai sport, ar merge ceva alb cu marginea rosie (Wolfrace ProLite white red-ring).

                Ajung 1500 ron alea.
                sigpic

                Comment


                • Eu am pus un link, poata ajuta, pote stiati de el deja. Oricum gusturile nu se discuta
                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • Sigur san. Nu am zis nimic. Fiecare cu ce ii place....
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutari .. in seara sta pe la ora 21.00 am vazut un Logan de Braila rosu cu sticker Logan Club la McDonalds in Ploiesti .. a trecut pe langa mine , dar eram stationat .. treceti prin Ploiesti si nu dati un semn ..

                      Comment


                      • O sa aflam cine a fost cand o sa ajunga acasa...

                        Comment


                        • Era Gabau86... el 'studieste' pe acolo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai atunci poate il corup sa participe si la intalnirile noastre

                            Comment


                            • Mihaitza.. nu-l mai prinzi .. asta afost ultimul weekend la ploiesti.. mai are dupa pasti examenul

                              Comment


                              • imi place....a incepur sa bata vandtu prin forumul asta la sectiunea braila)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google