Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La urmatoarea intilnire sa-mi dati si mie adresa. Am si eu o zgirietura care trebuie sa o rezolv.
    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

    Comment


    • Originally posted by dobre stefan View Post
      da am rezolvato cu acele dungi facute pe masima de unii raufacatori
      ma ajutat masinar ma dus la un tip foarte de treaba e un om care ai place migaleala nu zic adresa pe sait sa nu se creada reclama
      se mai absearva doar daca stai atent si stii unde au fost
      Cu ce ai dat Stefane? 1. Polish; 2. Ceara; 3. Creion? 4. Altele?

      Sorry ca nu am venit cu "scula"... PM era prea tarziu...Daca mai vrei o iau la TL. Si tu ... curentu'...

      Comment


      • a dat si cu pasta si cu vopsea si cu lac speciale pt asa ceva
        lea mesteritcu un flex cu bureti si perie din lana si cu masina de lustruit
        nu e ca vopseaua originala dar nu se mai vede atent

        Comment


        • Un scurt mesaj postat pe toate judetele/forumurile , deci e la mod general ptr toate categoriile

          - La ora 10:00(aproximativ) incepe evenimentul deci este timp destul sa vina toata lumea.
          - La drum nu depasiti capul de coloana, se merge civilizat in limita de viteza.
          - Atentie la dum ca este foarte prost in anumite zone......gropi multe si denivelari.....
          - Daca cumva ajunge-ti din urma o coloana de masini din alte cluburi sau din alte judete nu depasiti sau sa va uniti cu ele.... trage-ti undeva pe dreapta sau incetiniti si asteptati cateva minute ca sa nu ajunge-ti in acelas timp in Tulcea.
          - La intrarea in Tulcea se face stanga la semafor.....nu am aranjat nimic cu politia asa ca face-ti stanga pe cont propriu pe alte benzi sau pe rosu cum s-a procedat data trecuta.
          - Dupa semafor se construieste Kaufland si circulatia este dirijata pe un singur sens....sa ocoliti refugiul prin partea stanga(duce spre reprezentanta), daca face-ti dreapta ajunge-ti in centru.
          - La reprezentanta fiecare club si judet are locul lui in parcare. Fiecare stie unnde sa parcheze.....
          - Sa nu opriti la intrare si sa nu stiti unde parcati ca sa blocati intersectia si intrarea..... Sa parcati cu fata spre strada.
          - Cum ajunce-ti fiecare organizator din fiecare club si judet o sa vina cu lista si cine e pe lista o sa primeasca legitimatie de acces si o sa i se ia cheia de la masina.
          - Pe Inelul de la cheie sa nu vad alte chei, breloc, stikuri de memeorie sau altceva deoarece o sa punem la fiecare cheie un cartonas cu numarul de inmatriculare.
          - Sa va luati tot ce trebuie din masina sa nu apara discutii......
          - Pana o sa adunam cheile sa nu aud bassul la maxim sau maneaua urland prin parcare, motorul in limitare sau ce altceva va mai trece prin cap.....sa fim putin civilizati.
          - Mancarea o sa fie gata in jurul orei 11:30 si pe baza legitimatiei primiti ce vreti: Suc,mici etc....
          - Ca un sfat daca sunte-ti 2-3-5 in gasca nu comandati pe rand cate 2 mici 3 mici 4 mici.....se duce unu si comanda 20/100 mici ca sa evitam aglomeratia.
          - Cheile o sa le primiti la terminarea evenimentului adica in jurul orei 16:00. Toata lumea sta pana la sfarsit..... Cheia o primiti in cazul urgentelor.....
          - Cine mai are intrebari sau nedumeriri sa imi dea PM sau sa zica aici ca sa nu apara discutii cand ajungem acolo.

          sigpic

          Comment


          • - Pana o sa adunam cheile sa nu aud bassul la maxim sau maneaua urland prin parcare, motorul in limitare sau ce altceva va mai trece prin cap.....sa fim putin civilizati.

            Cine se crede la stana va fi exclus din club.
            Dar nu cred sa avem probleme ca va cunosc cat de cat pe toti si pot garanta pentru comportament civilizat din partea voastra. Pentru mine nu stiu cine garanteaza dar e nevasta-mea cu mine .

            Deci cheile la mine or sa fie. O sa ma plimb cu toate masinile asa ca sa aveti plinul facut.

            In rest, drum bun, mergeti civilizat in coloana, pastrati distanta intre masini daca sunt probleme ne auzim la telefon.
            Last edited by Cristi_LCD; 12 April 2010, 10:24.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • si POZEEEEEEEEEEE, nu uitati de poze

              Comment


              • Nu prea inteleg chestia cu trecutul pe rosu si cu brelocu. Eu am un breloc la cheie, fara valoare, trebuie sa las numai inelul?
                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                Comment


                • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                  [B]- .....
                  In rest, drum bun, mergeti civilizat in coloana, pastrati distanta intre masini daca sunt probleme ne auzim la telefon.
                  Acu io: Sefu'...sefu'...daca matale pleci de vineri (parca asa auzisi, sau m-ansel)...capu'...da coloana cine o sa fie? ...ca io mai mult de 68,35083114610673 MILES/h nu pot sa bag...
                  Last edited by McDan; 12 April 2010, 11:43.

                  Comment


                  • @Cristi_LCD eu bag benzina de 30 de lei ....is sarac...deci pe mine nu te baza

                    Comment


                    • @san: vedem la fata locului ce-i cu cheile. Nu te stresa. Faza cu trecutul pe rosu este ca nu poate trece toata coloana o data ca se face rosu pana apucati sa treceti toti. Normal ca cei din urma vor trece pe verde la a doua/treia incercare ca doar nu suntem masini de politie in misiune si veniti dupa aceea la parcarea Star Service de unde va preluam noi.
                      @McDan: trageti la sorti. san s-a oferit sa fie ultimul.
                      @masinar: te pun sa impingi si tot ma plimb cu Loganul tau.
                      Last edited by Cristi_LCD; 12 April 2010, 12:47.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • damn....nu o scoate omu la capat cu tine

                        Comment


                        • ideea e ca la semafor se poate trece si pe rosu dar pe proprie raspundere. speram sa facem rost de un echipaj de politie mai prietenos care sa astepte coloanele la semafor dar nu am reusit....
                          cu cheiel ganditiva ca 10 chei sunt 10 chei , 10 chei si un breloc fac cat 15 chei.... iar noi suntem 100 de autoturisme logan.

                          sigpic

                          Comment


                          • asa ca eu voi fi capul de coloana
                            dane nu te speria ca nu voi conduce cu mai mult de 100km/h
                            si la semafor ne vom astepta sa treaca toti daca nu vom avea sprijin din partea politiei
                            sper sa nu ne gasim pe drum si cu alte cluburi sa formam un adevarat convoi de loganisti sa nu speriem pe careva

                            Comment


                            • daca-i gasiti paia de la reno club puteti sa aruncati cu rosii dupa iei

                              sigpic

                              Comment


                              • Sunt scumpe rosiile. Preferam caramizi.


                                Cititi si aici. Stiu ca au fost probleme.
                                Last edited by Cristi_LCD; 13 April 2010, 09:57.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google