Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost doar o gluma
    trebuia sa stai cu noi ai pierdut ceva frumos

    Comment


    • dragi prieteni, ne vedem pe forum abia miercuri sau joi. maine plec in delegtie la Zarnesti
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bogdan_1984 View Post
        dragi prieteni, ne vedem pe forum abia miercuri sau joi. maine plec in delegtie la Zarnesti
        ai grija la radare

        Comment


        • are vreun coleg idee cum se face o grila din aia din plasa>?

          Comment


          • Originally posted by dobre stefan View Post
            a fost doar o gluma
            trebuia sa stai cu noi ai pierdut ceva frumos
            Stiu ca a fost gluma... dar tu stii unde am fost noi week-endul asta

            Chiar daca am pierdut o intalnire, am intalnit colegii de la Sibiu si am vizitat un oras splendid.


            @BR-17-KOZ, pe aia ti-o face mcm022006, sau daca ai curaj sa iti strici bara, o faci tu
            sigpic

            Comment


            • mai cosminele mai... mufa deaia de radio gasesc la un magazin de piese electronice in concordia sau daca nu joi cand vin eu in br ne gasim si iti dau eu
              plasa aia nenorocita e pe dorobanti la magazinu tau preferat :P si daca vrei facem practica impreuna sau merem la marius amandoi si invatam (sa faramam )...hai...ne auzim

              Comment


              • nu faramam nimic ma.. ca practica am facut pe RUZ... si a iesit betooon

                Comment


                • vreau sa imi pun si eu da la gurile de aer de sub numar...si sus la radiator sa dau sigla jos si sa fac plasticurile alea dintr-un cap in altul...am vazut la cineva si se vede crima

                  Comment


                  • numa ca tre sa le ai cu lucratul in fibra

                    Comment


                    • Baieti, la revizia de 60.000 km ce trebuie schimbat? Mentionez ca este un benzinar de 1.6 8v + gpl
                      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                      Comment


                      • Originally posted by gabau86 View Post
                        Baieti, la revizia de 60.000 km ce trebuie schimbat? Mentionez ca este un benzinar de 1.6 8v + gpl
                        Printre cele mai importante:
                        1. Kitt distributie: curea distributie, pinion si pompa apa, etc (care or mai fi)
                        2. Filtre GAZ: Cel pt faza lichida cat si pt faza gazoasa (din cate stiu unul din 15k in 15 k si celalalt parca la 30k)
                        3. Ulei + filtru ulei, aer...
                        4. placute + lichid de frana

                        Oricum cele mai sus ... numai in comformitate cu fisa tehnica a maisiniii...sau dupa caz...sunt mai multe...depinde de "starea tehnica" a masinii...
                        Last edited by McDan; 27 April 2010, 16:16.

                        Comment


                        • Originally posted by cosmin_BR View Post
                          ai grija la radare
                          am ajuns acasa. n-au fost probleme.
                          am facut 600 km cu un 1.6 mpi si am scos un consum mediu de 5,8 %
                          sigpic

                          Comment


                          • atentie mare la semaforul de la ciocarlia de 2 zile vad antruna un echipaj de politie care face razii si opreste pe cine li se par mai deocheati
                            Last edited by Cristi_LCD; 28 April 2010, 20:51.

                            Comment


                            • doar de doua zile? eu ii vad de fiecare data cand trec pe acolo.
                              apropo de semaforul ala. intr-o seara l-am prins pe rosu, adica toate directiile erau pe rosu unii nu se incumetau sa treaca, altii nu mai aveau rabdare.
                              alta faza tare acum 10 minute. exact in intersectia de la independentei cu 1 decembrie era oprita o masina cu numere de Bucuresti. oprise acolo ca sa cumpere ceva de la patiserie. mentalitate de tarani idioti. la unii chiar le ploua in gat...
                              sigpic

                              Comment


                              • atentie la iesire acolo la bazinu de apa inainte de carrefour acolo opreste si cere rovigneta k esti asa dsipus sa pleci cik esti in oras dar nu esti si amenzi la greu sia veti grija la pietoni k e de rau is pusi seriosi pe prioritate la trecerea de pietoni!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google