Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau sa stiu si eu ce se antampla cu forumul asta de am ajuns eara de la anceput ca un biban cand eu am 2 ani de cand sant si eram loganist de 5 stele
    rog conducerea sa ma in formeze cat de curand

    Comment


    • nu e problema stefane, eu aveam vreo 3500 si ceva de posturi
      sigpic

      Comment


      • Dobre,citeste aici http://www.loganclub.ro/forum/showthread.php?t=22683

        Comment


        • da multumesc am vazut dar macar trebuia sa ramana denumirea ca nu ma compar cu un ancepator
          Last edited by Cristi_LCD; 28 April 2010, 20:52.

          Comment


          • Eu de la o mie cinci sute si ceva am ajuns la 235,asta-i viata.

            Comment


            • si dece nu la toti ca eu cred ca nu am scris atatea posturi aiurea fara rost

              Comment


              • Trimite-i XP-ului o 'cerere cu dop',poate-ti raspunde.

                Comment


                • Stefane...treci pe la mine sa ne luam biberoane... uaaa uaaa uaa io marimea M ca-s junior, tu ramai la L ca esti ...cica initiat
                  La mine au disparut vreo 200 ...nu-i bai. Asta e ...un nou inceput.
                  Last edited by McDan; 28 April 2010, 20:45.

                  Comment


                  • cat m-am chinuit sa fiu initiat si acum sunt incepator asta e de la capat...poate o sa-si revina;)!

                    Comment


                    • Unu la mana: posturile de pe forumurile locale nu se mai contorizeaza asta s-a intamplat. Nu va mai tot vaicariti ca nu-i nici o scofala cu ce apare sub nume. Oricum ar fi nu s-a sters nici un post de pe forumul LC Braila.
                      Doi la mana: nu va apucati sa postati de-ampulea pe forum ca sa va creasca numarul de posturi. Riscati alte pedepse pentru spam.
                      Trei la mana: baiatul cu sticluta, adica eu, am 3.444 de posturi, vechime tata vechime, nu jucarie.
                      Patru la mana: Nu mai scrieti MIRC. Vorbesc serios.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Mai, dar eu ce sa zic ca d la 1800 am 790? Un motiv in plus sa nu mai postati doar pe cluburile locale si sa cunoasteti si alti oameni :P
                        sigpic

                        Comment


                        • eu am mai spus asta. la regionale sau nu te duci doar cu prietenii din clubul local. te intalnesti acolo si cu altii din alte orase. iar asta o poti realiza numai cunoscand pe forum.
                          eu ma m-am pus pe facut posturi acum
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                            ...... nu va apucati sa postati de-ampulea pe forum ca sa va creasca numarul de posturi.
                            Trei la mana: baiatul cu sticluta, adica eu, am 3.444 de posturi, vechime tata vechime, nu jucarie. ..... Vorbesc serios.
                            Frumos Mon-Chery ..."de-ampulea"...asa vb cu noi? cred ca tocmai ti-ai dat cu ea in cap.... de 3444 de ori...scuze de posturi .
                            Vechime?...poate esti "mai batran" doar cu vreo... 7 luni...asa ca las-o balta.
                            Ps: Aaaa......nu mai conteaza....... "Vorbesc serios"
                            Last edited by McDan; 28 April 2010, 22:14.

                            Comment


                            • si daca e tot liber sa scrim cat vrem ca nu se mai pun posturi haideti sa vorbim
                              ce ati facut azi ce ati mancat cand vati pis.............. azi ce mai aveti de facut
                              Last edited by Cristi_LCD; 30 April 2010, 08:09.

                              Comment


                              • salut

                                Stie cineva cum sa-mi pun leduri sub faruri?ZIce garda ceva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google