Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cristi_LCD View Post
    Ruz-ule de cand are voie politia sa ceara rovigneta fara sa fie si un reprezentant ARR de fata?
    Si daca tot suntem la capitolul legislatie spune-mi daca-i adevarat ce scrie aici
    Dar cand nu au avut voie?

    Ce scrie "aici" sunt aberatii, termeni incorescti si mai ales sursa este de apreciat. Cocluzia: daca vreti sa invatati legislatie, ascultati radio!

    Originally posted by iamagi View Post
    Si din cate am inteles eu de la tiristi, polia nu are voie sa se ia de jante, faruri sau altceva decat in prezenta ARR. E adevarat?
    Daca vreti sa invatati legislatie, purtati un dialog cu tiristii!

    Imi pare rau ca nu am mai mult timp sa stam la discutii si sa va ajut sa va lamuriti anumite neclaritati. Week-end placut!
    Last edited by cosmin_ruz; 30 April 2010, 15:36. Reason: Automerged Doublepost
    MiNnRuZ

    Comment


    • Mai Cosmine, pai de unde stie politaiul ce marime am eu stock la jante (sa luam de exemplul un Opel Vectra, mai vechi, dar cu talon nou) ? Are acces la asa ceva?

      la Toba de exemplu, poate sa imi zica el, singur, ceva?
      sigpic

      Comment


      • salut

        io am masina mare si am mari intalniri de gradul zero cu politistii si cei de la ARR,cei de la Arr au autonomie acum sa opresca fara politia rutiera si ceilalti politia rutiera au si ei dreptul sa opreasca si sa ceara rovigneta!Apropo ma oprit cantaru la cilibia cu balastru si a vrut sa ma suie pe cantar nu am vrut iar refuzul de cantar e 30 de mil si nu aveam licente de trasport vreao 50 si ceva,i-am sp bay frate zi cat vrei aci de o ciorba si ceva k mai bn iti las masina si plec munceam degeabatoata vara,pana la urma au dato la pace is pusi rau de tot statia e baza acum si acum in oras la ora asta politie peste tot ce o fi mah cu astia stie careva de ce atata politie?

        Comment


        • erau an seara asta la centura o armata de politai parca erau la marele jaf al secolului nene opreau antruna si puneau alcooltestul
          ca la noi la braila nu am mai vazut asa ceva

          Comment


          • Am inteles ca de la schimbarea marelui sef de la circulatie ..se trage toata asta...

            Vineri dimineata, a fost control pe Maxi Taxi...in piata Concordiei...
            Nu trecea niciunul fara a fi oprit si verificat si pe o parte si pe alta...se aflau cele 2 albinute din judet, ce faceau acest lucru.

            Pa de o parte nu e rau ca e politie...abia ii mai sperie pe cei care incurca traficul...care se cred tatici...care taie calea fara semnalizare...care trec pe rosu dandu-te pe tine cu capu de parpriz incercand sa il eviti ...si asa mai departe

            Originally posted by dobre stefan View Post
            erau an seara asta la centura o armata de politai parca erau la marele jaf al secolului nene opreau antruna si puneau alcooltestul
            ca la noi la braila nu am mai vazut asa ceva
            E 1 Mai ...nu e clar ca e loc de ridicat permise ...
            De ce nu ai incercat sa gusti ceva' domle [ ]...si maine vedeai tu rezultatu ...

            Cu stima ....
            Last edited by RoArcasu; 1 May 2010, 22:25. Reason: Automerged Doublepost
            Butea Aurel Laurentiu
            fara linkuri externe in semnatura
            BR - 21 - CNB

            Comment


            • Anunt important:
              Daca primiti pe mess de la mine sau de la dobre stefan un link nu-l deschideti. Este VIRUS.
              Stefane merci pentru "cadou". Ti-am umplut frigiderul de carne.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • nu numai de la Stefan am primit, ci si de la alte ID-uri din lista mea dar de curiozitate NU le-am accesat
                sigpic

                Comment


                • Ca idee care-mi "imprumuta" un antivirus eficient ca NOD-ul nu l-a descoperit.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • foloseste bitdefender online scan. scanarea o poti face doar cu Internet Explorer. nu ii vad rezolvarea, daca este un virus Jeefo. succes!

                    PS: de aceea nu esti pe mess?
                    sigpic

                    Comment


                    • Multam de idee.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • daca este vreun virus teapan, nu stiu cat de mult te va ajuta scanarea aceasta. si cel mai bun remediu va fi o formatare si reinstalare a Windows-ului
                        sigpic

                        Comment


                        • Incearca si AVAST. E free pt utilizare personala si este foarte eficient.
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • salut

                            baieti care are si nu ii mai trebuie un paravant fata de stanga k mi sa spart,il platesc nui prob ast un rasp de la voi!bft

                            io am avg si nu am nicun fel de problema cu pc!
                            Last edited by BR-17-KOZ; 3 May 2010, 11:21. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                              daca este vreun virus teapan, nu stiu cat de mult te va ajuta scanarea aceasta. si cel mai bun remediu va fi o formatare si reinstalare a Windows-ului
                              Sper sa fi rezolvat problema. Reinstalare windows nici nu se pune problema ca pierd vre-o cateva certificate digitale care nu-s ale mele personale.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • salut

                                salut cristi dar mai bn dak il lasi asa ca o boala se agraveaza si tot o sa cedeze odata si odata,asa am patit asa ca muta ce ai de mutat pe D

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google