Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca nu ai probleme la masina inseamna ca nu ai dacie asa ca lasati-ne in durerea noastra cu "japonezele" voastre
    acum serios, primele loturi din primii ani au fost masini reusite. se stieeee...
    sigpic

    Comment


    • mah da rau mai esti, am sa ma duc cu masina si daca gasesc ceva desenat pe tine pica,
      cine ma ajuta si pe mine cu schita si cotele unui carlig de remorcare pt logan ca nu reusesc sa gasesc pe nicaeri, da numai poze atat.
      multumesc
      Last edited by Cristi_LCD; 11 September 2010, 17:50.

      Comment


      • Vrei remorcuta Stefane?

        Faceti poze la Dirt Track!
        sigpic

        Comment


        • fost-am la speed way dar nu s-au facut poze. saptamana viitoare voi face poze ca se intrec mai multe tari printre care si polonia (cea mai tare la sportul asta)
          sigpic

          Comment


          • marius asta e de la mes sa stii e doar obinuinta nu analfabetism))

            iamagi de nu ai spus ca tio dadeam tie bara a mea avea o gaura potin aja in stanga atata tot o sa ma uit unde am aruncato si tie dau unde mai pui ca este si al culoare!Ai ca o rezolvam daca o gasesc unde am aruncato
            Last edited by BR-17-KOZ; 11 September 2010, 19:18. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • nici nu am zis nimic de analfabetism mai Cosmine.. dar urasc intru tot lucrul asta .. de a scrie cu "j" in loc de litera care trebuie. mess nemess.. pe forum nu au ce cauta nebunelile astea

              Comment


              • te obisnuiesti scriind asa. mai nasol este cand trebuie sa completezi un formular oficial pentru nu-stiu-ce si scrii mirc pe el
                sigpic

                Comment


                • gata baiete numai scriu asa))) iar eram sa scriu cu j)

                  Comment


                  • Duminca aceasta am fost intr-o mica excursie la Cheile Dobrogei si la Pestera Sf. Ioan Casian. urc pe forum si cateva poze reprezentative. va spun mai multe detalii daca vreti.
                    in primele trei poze este o parte din drumul catre pestera si pestera in sine. iar in urmatoarele poze sunt cheile propriu-zise.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Cum a fost drumul?
                      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                      Comment


                      • drumul este bun. eu nestiind drumul exact pana acolo, am mers pe altul, care este dezastruos. dar daca vreti sa ajungeti acolo mergeti prin mihail kogalniceanu, targusor. iar intre targusor si cheia (un sat denumit asa intr-o pana de ideii ) se afla cheila dobrogei. iar prin apropiere este si manastirea sf ioan casian, langa care este si acea pestera.
                        sigpic

                        Comment


                        • asculta cineva EUROPA FM? daca aude cineva nr de inmatriculare de la loganul meu la radio, in speta BR 50 CBG sa ma anunte si voi face cinste
                          sigpic

                          Comment


                          • N-ai noroc. Ascult Kiss-ul. Pentru alt concurs.
                            Last edited by Cristi_LCD; 15 September 2010, 11:50.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • speranta moare ultima
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu ascult Radio 21
                                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google