Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si la noi domneste 21 in masina si acasa
    sigpic

    Comment


    • @ stefano xlf stii cumva la ce ora este dirt track sambata? la 12 sau la 15:30? eu vin, indiferent de ora.
      sigpic

      Comment


      • pt toti doritorii de dirt track sambata orele 15.30 intrecere internationala participa:
        1.romania
        2.polonia care au dat deja raspunsul ca vin
        3.cehoslovacia ?
        4.rusii ?
        5.posibil si germania
        6.bulgarii
        cam atat am aflat daca mai e ceva va tin la curent
        Last edited by Cristi_LCD; 17 September 2010, 08:04.

        Comment


        • Salutare,

          Care dintre voi are 1.2 16v si nu numai ...as dorii cateva pareri succinte (doar care se pricepe, binenteles) ca o opinie facuta in paralel cu 1.4 Mpi, pt ca-mi veni niste ideiii....after o sa ma explic daca e cazu...
          De ex: Plusuri sau minusuri intre 1.2 16v....1.4 8v (ma intereseaza doar ca masina in general...nu ma pasioneaza viteza, demaraje, etc de genu acesta, doar sa ma duca de la pct A la B si atat)

          Tx anticipat.

          Comment


          • nu cred ca are cineva din club logan 1.2 16V.
            dar poti sa te uiti pe topicurile urmatoare http://www.loganclub.ro/forum/logan_...75cp-f116.html http://www.loganclub.ro/forum/pareri...6v-t19276.html http://www.loganclub.ro/forum/discut...6v-t10783.html http://www.loganclub.ro/forum/consum...6v-t19277.html
            sau ai putea sa faci un test drive cu un logan cu motorizarea aia.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bogdan_1984 View Post
              nu cred ca are cineva din club logan 1.2 16V.
              dar poti sa te uiti pe topicurile urmatoare .......
              sau ai putea sa faci un test drive cu un logan cu motorizarea aia.
              Mersi Bogdane...stiu de topic-uri, dar timpul e scurt...si nu prea l-am...
              Imi ramase parca "o scama" candva ca cineva are 1.2 12v... dar nu mai stiu cine...

              Comment


              • da, asa este si eu imi aduc aminte ca am vazut o poza cu un motor de 1.2 16V pe intalniri, dar cum nu a mai venit la intlniri, banui ca nu intra nici pe forum.
                sigpic

                Comment


                • La una din intilnirile de la inceputul verii s-au facut poze cu motorul de 1,2 16V dar masina respectiva era pe platoul din fata primariei in cadrul unui tirg de masini si ambarcatiuni.
                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • dupa cum stiti, ieri a fost Dirt track cupa M.A.C.E.C. si doua memoriale in aminitile Gica Voiculescu si Eugen Botezatu. acolo m-am intalnit cu Dobre Stefan, SAN, si am vazut 2 masini din club adica: taxiul rosu (YLE-Marius ) si un logan albastru BOG-Doru
                    iata si cateva poze
                    il las pe Stefan sa va spuna cum a fost ca el este un fan mai mare decat mine la acest sport.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Am ajuns si eu ieri la stadion si, prin bunavointa lui Stefan, am avut un loc foarte bun de unde am vazut citeva manse. Din pacate a trebuit sa plec repede.
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • Salutari tuturor loganistilor !!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Drum bun si atentie marita !!!!!!
                        Sanatate si mult noroc !!!!!!
                        Va doreste un loganist din Maramu !!!!

                        Comment


                        • Multumim de urari si te salutam si NOI Ovyd.

                          Comment


                          • bravo bogdane
                            asa mai delectam si noi pe altii care habar nu au de sportul asta

                            Comment


                            • Salutare colegi braileni !!! Ieri am avut printre noi pe unul din membrii vostri - Sandel Podaru. Va salut si pe voi si sper sa ne putem intalni cat mai curand la vreo intalnire regionala !!!
                              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                              Comment


                              • azi este ziua lui dinamodoru. la multi ani!
                                PS: poate intra si el pe forum
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google