Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • News Alert...Ce-mi palce cum suna...
    Cica...de la o sursa "sigura"...PIC-ul ar fi fost cumparat de TIRIAC, urmand a se deschida REAL La Braila.
    Deja METRO este confirmat cum am mai spus....urmeaza sa vedem PIC=REAL

    Comment


    • Bani sa avem ca de cheltuit vom avea unde.
      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

      Comment


      • imi spune si mie cineva va rog pe unde gasesc dezmembrai in Braila ?
        scuze daca sunt off topic.

        Comment


        • Vezi ca aici discutau baietii desper centre de dezmembrari.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by adib View Post
            imi spune si mie cineva va rog pe unde gasesc dezmembrai in Braila ?
            scuze daca sunt off topic.
            vezi si aici http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=226

            Comment


            • multumesc.

              Comment


              • Originally posted by adib View Post
                multumesc.
                Adrese DEZMEMBRARI - BRAILA

                1. Calea Galati, intri pe strada unde intra salvarile la maternitate, te infunzi intr-o unitate militara, aici faci la stanga si pe urmatoarea strada, e o vale .....
                Practic in fata unitatii militare te afli pe str. Carantina, langa unitate este un liceu si apoi se face str. respectiva, pe care mergi nu mai mult de 800 m la vale si o sa vezi un gard de tabla ondulata inalta de peste 3m - aici sta cel ce are atelier de dezmembrari

                2. Cum treci de bariara de la Lacu Dulce, daca vii dinspre HIPODROM, la 300 m de bariera pe partea stanga se afla si aici un atelier ...

                3. In sat varsatura daca mergi pe soseaua vizirului, este un stalp de tensiune ce are un cuib de berze pe el ...faci la dreapta si mergi 500 M si dai de altul ...

                4. Pe la combinat / sat albina mai este unul dar nu ii stiu exact adresa ...las pe altii sa o completeze !!!
                Butea Aurel Laurentiu
                fara linkuri externe in semnatura
                BR - 21 - CNB

                Comment


                • Chiar inainte de pod inainte de satul Albina. Il vezi de pe sosea nu ai cum sa-l ratezi.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Originally posted by RoArcasu View Post

                    4. Pe la combinat / sat albina mai este unul dar nu ii stiu exact adresa ...las pe altii sa o completeze !!!
                    in combinatul de la km 11 este un centru de dezmembrare si tot acolo se duc si masinile pentru programul rabla. Miorita se cheama firma. intrarea se face pe la CFA
                    sigpic

                    Comment


                    • Asta-i diferit de cel de care am spus eu.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • intr-adevar. la cel de care spui tu nu am vazut logan printre masini, doar straineze.
                        sigpic

                        Comment


                        • multumesc.
                          stiam numai de cel de pe Carantina.

                          Comment


                          • si sunt mult mai multe. mai stiu unul pe vadul olangeriei.
                            sigpic

                            Comment


                            • Angelo are multe de logan poti sa mergi acolo sa vezi!

                              Comment


                              • Stiti ca inafara de Angelo, nici unul nu are Logane. La Catsa inainte erau doar dacii 1310, nu cred ca acum ar fi altceva (cel din varsatura). La albina in cel mai rau caz niste Renaulturi avariata.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google