Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • is pe vine

    dintre toate modele de acolo, modelul D33 parca ar fi cel mai frumos si pentru anu 1987...MD87 parca ar fi fost fumos tare la vremea aia....
    Last edited by masinar; 10 March 2011, 09:26.

    Comment


    • Tyjule ar fi o idee cea cu oglinzile de tir...)...Stefan daca nu ma insel suntem ca de aceeasi statura ca sunt mai slabut este o diferenta mare;)

      Comment


      • masinar eu as mai prost nu am ca tine atatea facultati

        Comment


        • i-a terminati ma cu dedicatiile
          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

          Comment


          • marius mersi pentru nr de tel.sa ai o zi buna

            scuze masinar pentru botez
            Last edited by BR 77 TYJ; 10 March 2011, 21:05. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • no problemo TYJ-ule, sper ca te-am ajutat.

              ah.. si sa nu uit.. gata cu ironiile. va rog fiti oameni nu baloti de paie

              Comment


              • @braileanu - se baga si `nea ion ca e si el om...

                @stefano xlf - ca sa stii sa scrii nu iti trebuie facultate...iti trebuiesc cel mult 4 clase...

                marius...au venit jucariile
                Last edited by masinar; 11 March 2011, 09:43.

                Comment


                • Le-am vazut si eu...jucariile sunt prea mijto...razvan mai vreau unu renault f1 dar pe negru ca sal pun pe bara vine prea belea l-am pus pe ala care mi l-ai dat tu...treaba nu ramane asa te tin minte!Respect petru oamenii care merita cu adevarat!

                  Comment


                  • Perfect.. sa-mi zici cand vrei sa ne intalnim ca sa achitam lucrarea.

                    Cat despre comentariu .. despre spusele lui stefan. nu vrei sa renunti la aceste comentarii? chiar sunt inutile. Sau daca nu sunt inutile spune-ne si noua aici ce te determina sa le faci.

                    Comment


                    • Tre sa stau sa le citesc de mai multe ori sa imi dau seama ce a vrut sa spuna...si cred ca mai e lume care e deacord cu mine da nimeni nu are curaju sa spuna...

                      Comment


                      • curaj sa spuna ce ? daca tot esti suparat dintr-o privinta spune .. ca sa stiu si eu ce ai pe suflet

                        Comment


                        • nu stie sa scrie...ce e asa greu de inteles...citesc posturile lui de 3-4 ori ca sa inteleg ce mama dracu vrea sa scrie in el...si nu sunt singurul care face asta, foarte multi sunt de aceeasi parere cu mine...imi imaginez cate greseli ortografice si etc a avut ca la fiecare post de al lui trebuia sa fie corectat de LCD sau de tine...

                          Comment


                          • Acum, nu ca am ceva cu Stefan, dar in mod normal (daca ar scrie si pe alte arii decat Braila), trebuia sa aibe cartonas

                            PS: ati observat ca doar cand sunt discutii aprinse se scrie la Braila?
                            sigpic

                            Comment


                            • gicule, daca stau bine si caut prin posturile mele de pe discutii generale gasesc posturi cand spuneam acelasi lucru. ar trebui sa schimbam numele topicului sau sa facem un topic intitulat "Frustrarile zilnice".
                              cine este pentru?
                              eu il fac cu mouse-ul meu
                              sigpic

                              Comment


                              • Am obesvat ca nu aveti loc de mine .Daca nu va convine nu mai cititi sau cand cititi fi-ti atenti ca sa intelegeti ce spune omul .
                                Am mai vazut si pe altii care au gresit la scriere dar nu s-a facut atata zarva,dar voua va place sa stati cu carnea in gura.
                                Last edited by mcm022006; 12 March 2011, 20:17.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google