Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani si multa sanatate!

    Comment


    • Pe unde ati sarbatorit dragilor Pastele?
      Last edited by mcm022006; 26 April 2011, 08:55.
      sigpic

      Comment


      • am revenit pe meleaguri brailene dupa 3 zile de excursie si dau de voi certandu-va. hai ma oameni buni...
        si nu in ultimul rand Paste fericit si Hristos a Inviat!
        sigpic

        Comment


        • Hristos A Inviat!!

          S-a primit PM de la Cristi_Xp ca sa stergem tot ce este urare de pe sectiunile noastre. Nu cred ca e necesar sa va certati de fiecare data cand zice Stefan ceva. Poate chiar are dreptate. Asa ca reveniti la o discutie normala si nu mai faceti atata valva pt treaba asta.

          Cat despre locatia unde am petrecut Pastele.... la mine a fost la Busteni, un weekend binemeritat petrecut alaturi de cine trebuie.

          Comment


          • Hristos a inviat !
            Mai MARIUSE ..de ce ai sters postarile mele ? Nu am scris corect ? Au avut un continut nepotrivit ? Sau trebuia sa cer voie cuiva inainte de a scrie ?! Daca nu avem voie sa scriem anumite chestiuni, mi se pare corect sa ni se aduca la cunostinta la momentul potrivit ! Macar urarile catre GICU trebuia sa le lasi ! Nu mi se pare corect ce ai facut ! Dar...you are the boss !!!
            Last edited by eugenio_23; 26 April 2011, 10:38.
            LOGANIST CONVINS !!!

            Comment



            • o carte utila pentru cei ce doresc sa-si imbunatateasca stilul de conducere
              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

              Comment


              • am un radiocasetofon vdo si nu am codul lui. ma poate ajuta cineva?

                Comment


                • si eu am un radio cd auto vdo si am gasit pe site-ul lor adrese de contact in Ro si i-am contat pt ca nu gaseam manual de utilizare si mi l-au trimis. cred ca poti obtine ajutor de la ei http://www.vdodayton.com/xt_download...%202011_V1.pdf aicigasesti datele de contact
                  Last edited by san; 28 April 2011, 19:11.
                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • merci mult.

                    Comment


                    • Originally posted by iamagi View Post
                      Gabi, conteaza unde vrei sa le montezi. Pe fata ai nevoie de inele MDF iar pe spate ori le pui oblice ca sa intre printre intariturile alea ori iti trebuie un fain bun. (Andrei)

                      Andrei, eu deja pe spate am montate 2 dif-uri rotunde si din cate imi amintesc am m-am chinuit atunci cand le-am pus, cred k am taiat si din intaritura. Acum ma bate gandul sa imi achizitionez un set de dif-uri ovale si vreau sa apelez la cineva care ma poate ajuta cu taieturile din spate. Nu ma pricep de niciun fel.

                      Si ma mai gandesc sa imi antifonez si usile fata + spate. Ce imi recomandati?
                      Last edited by gabau86; 4 May 2011, 11:48. Reason: Automerged Doublepost
                      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                      Comment


                      • Gabi, de cand tot ne minti tu ca-ti antifonezi usile au dat faliment magazinele

                        Ce e ma atat de greu sa le montezi? Una bucata flex, una bucata panza buna, una bucata marker sa dai niste semne si aia e.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pai ma gandesc ca flexul nu o sa taie tocmai oval, cum am nevoie, plus ca eu nu stiu sa tai cu flexul.
                          Iar cu antifonarea, gata, m-am hotarat, pe 12 luna asta cand i-au banii ma duc sa achizitionez materialul si ma pun pe treaba.

                          Gata, azi am cumparat dif-urile, acum nu ramane decat sa le montez. Daca ma poate ajuta cineva cu un flex si cunotintele lui in taiere cu flexul, as fi foarte bucuros.

                          Acum nu ramane decat sa antifonez usile. , Andrei sper ca pe 12 sa imi mai ramana niste bani sa fac si lucrul asta.
                          Last edited by gabau86; 5 May 2011, 13:37. Reason: Automerged Doublepost
                          ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                          Comment


                          • gabi, nu-i bine cu flexul sa lucrezi ai ocazia sa strici ceva ,vad ca lunea te invata numai la prostii. cu un soricel pendular cel care se taie parchetul faci treaba cel mai bine eu asa am decupat si oval si cum vrei si nu ai ocazia sa arzi ceva .asa ca spor la treaba daca nu te descurci mai vorbim,te pot ajuta.
                            Last edited by mcm022006; 5 May 2011, 21:44.

                            Comment


                            • eu le-am montat la viper. ala a decupat cu soricelul. nu cred ca e mai mult de 25-30 ron. cu flexul strici luneta.

                              Comment


                              • Aveam si eu un nr.de tel la un baiat care mi-a decupat in spate cu fierastrau din ala electric...!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google