Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stai asa... ca se rezolva .. si iti corectez cu rosu de data asta

    "Astazi rosioara mea s-a inoit cu un set de jante sh dar bune.Multumesc lui amdrei [ baeatul lui gicu iamagi] ptr ajutorul acordar si ptr sfaturi sa eau jantele ca se potrivesc la loganelele noastre.Aduc si eu cateva poze cu ele nemontate.
    Astea meau placut cel mai mult din cate vazuseram si pe la bucuresti duminica."

    ti se pare scris corect aici ? verifica de doua ori inainte de a posta data viitoare

    oricum .. sa porti sanatos jantele.. frumoase
    Last edited by mcm022006; 4 November 2011, 21:11.

    Comment


    • Mai Stefane..sa la porti sanatos ca-s tare frumoase, mai baiatule !!!!Da' cat te-au ajuns ?Si de unde le-ai luat fratioare ?????
      LOGANIST CONVINS !!!

      Comment


      • Eugen m-au ajuns 950 ron si le -am luat de la vulcanizarea din cartierul hipodrom unde a fost peco odata.

        Comment


        • Bravo....chiar de langa mine ! Hai ca vreau sa le vad maine !!!
          LOGANIST CONVINS !!!

          Comment


          • LA MULTI ANI tuturor ces sarbatoresc numele sf mihail si gavril.
            GABITA unde-i gratarul.Valabil si pt MCDAN.
            Hai sus paharul

            Comment


            • La multi ani celor care isi sarbatoresc azi ziua numelui.
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • miroase a gratar pe forum . La multi ani!
                sigpic

                Comment


                • Slabe sperante pt gratar,sarbatoritii au dat bir cu fugitii.

                  Comment


                  • gabau.. taci ca mutu in papusoi.... LA MULTI ANI! sa traiesti cu numele

                    Comment


                    • Scuze, scuze, zilele astea am fost foarte ocupat cu decoratiunile prin casa.

                      Multumesc tutror celor care mi-au facut urari, de bine, si cu gratarul cam slabut ca e cam frig afara., dar promit ca ma revansez cu prima ocazie.
                      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                      Comment


                      • Daca e cineva care se ocupa in Braila cu multiplicare chei Logan cu butoane si programare sa ma contacteze pe 0726789790. Sunt interesat sa mai fac o cheie cu telecomanda ca cea originala(limba de metal de la cheie exista, mai trebuie doar carcasa cu radiofrecventa si butoane si programarea).

                        Comment


                        • Originally posted by mcm022006 View Post
                          bogdan... tu stii ce inseamna acel 1080? treceti cu discutia pe generale va rog.. si va lamuresc eu acolo
                          eu stiu ca 1080 inseamna tot atatea linii orizontale. tu ce stii ca inseamna?
                          sigpic

                          Comment


                          • salut gasesc si eu pe la voi un manual pentru alarma cobra 7777 im-i trbuie codurile de reactivare

                            Comment


                            • Logan RS Concept

                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • LA MULTI ANI celor care poarta numele Andrei .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google