Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce tare articolul .. e criza vad si in materie de stiri de se leaga astia de orice)

    Comment


    • Bogdane ai ajuns vedeta, maine..poimaine te vedem pe la tv.
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • @masinar:
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Frumos articol .
          Mai sunt cateva zile pana implinim trei ani de la infiintarea logan club braila ,santeti de acord sa organizam ceva.Poate o sa tina si vremea cu noi sa facem in aer liber un gratarel.Astept pareri.

          Comment


          • si cine crezi ca ajunge la gratar in mijlocul saptamanii?

            pe data de 17 avem aniversare, 3 ani de loganclub. eu o sa fiu la munca.. dar poate ne vedem seara sa merem la o prajitura ceva ... sau poate chiar o pizza

            Comment


            • oare cine e cu gratarul...Gabau
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • O putem face si la sfarsitul saptamanii nu-i musai pe data de 17, cum propuneti.
                Se stie ca gabau va face gratarul ,moartea lui.

                Comment


                • Facem gratar, nu ma dau in spate, eu abia asteptam sa deschidem sezonul pe anul asta , acum nu stiu daca o sa ne ajute vremea. Daca nu putem face gratar macar sa mergem la o pizza jos pe faleza la Swing.
                  ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                  Comment


                  • cum vreti .. la sfarsit de saptamana ma bag si eu la gratar. daca imi aduc bine aminte cred ca a doua intalnire a noastrab a fost tot la un gratar impreuna cu galatenii, asa-i?



                    SAN.. bateria de la PDA-ul acer arata cam asa..deci e pe cale sa explodeze. Si dupa cum am zis ne trebe una bucata baterie nokia BL-5c la care o sa incerc eu sa-i fac o modificare a circuitului de gestiune a incarcarii
                    Attached Files
                    Last edited by mcm022006; 15 January 2012, 14:02.

                    Comment


                    • Dupa cum a zis si Marius si am vorbit si la intalnire pt duminica cei care au amabilitatea sa vina sa ne intalnim la o pizza sau un suc.Atentie fiecare ce consuma plateste din buzunarul lui.Cei care veniti cu copii sa treceti si pe ei ca sa stiu cat de mare iau tortul.Multumim pt intelegere.
                      1.stefano xlf+sotia +1 copil
                      2....
                      3...........


                      Scuze am uitat sa zic ca primim si alti colegi din judete invecinate.
                      Last edited by mcm022006; 16 January 2012, 02:36.

                      Comment


                      • Originally posted by mcm022006 View Post
                        SAN.. bateria de la PDA-ul acer arata cam asa..deci e pe cale sa explodeze. Si dupa cum am zis ne trebe una bucata baterie nokia BL-5c la care o sa incerc eu sa-i fac o modificare a circuitului de gestiune a incarcarii
                        Am sa caut o baterie si ne mai auzim. Multumesc pentru diagnostic.
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • vreau ca pana vineri cel tarziu sa fiti toti cei care vor sa vina la intalnirea de duminica sa fie scrisi pe lista. sper ca cei care s-au scris sa nu se dea inapoi.

                          Comment


                          • 1.stefano xlf+sotia +1 copil
                            2.TYJ+sotia+1 copil
                            3...........

                            Comment


                            • Oooo..... dau greu se mai misca lumea.

                              1.stefano xlf+sotia +1 copil
                              2.TYJ+sotia+1 copil
                              3. gabau86 + prietena
                              4. ...
                              5. ...
                              6. ...
                              7. ...
                              ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                              Comment


                              • Urez "La multi ani" clubului si membrilor si va anunt ca nu pot sa ajung duminica, intrucat plec la Sibiu pentru 3 zile. Distractie placuta!
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google