Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re...

    Originally posted by dobre stefan View Post
    de ce unele poze se deskid doar jumate sau 1/4 restu imaginei ramane neagra
    Ori condacta ta...e cam plina, ori server-ul e mai solicitat, deci incearac mai tarziu

    Comment


    • Aloo,Braila, ce e cu linistea asta la voi in LcBr? Va cazut greu la stomac gratarul ?

      Comment


      • Nu a cazut, ca am luat buline dupa ).


        Apropo, pentru cei ce inca nu am aflat, luni primesc stickerele.

        Cine vrea, din galati sau braila, ce nu este inca pe lista, sa ma anunte ca am mai multe. Am comandat si sicker luneta de 1 M pentru a o acoperi pe toata cine vrea.


        Cat despre liniste... Cam ciudat, nu mai avem ce sa discutam oare?!


        Apropos, vedeti ca pe Calarasi, udne s-a surpat data tercuta, acum se lasa iar in jos, s-au facut damburi din cauza ploii. Incercari sa le evitati sau mergeti pe linia de tramvai, daca mergeti pe langa ea, poate osa aveti supriza sa ramaneti cu o roata pe acolo ;)
        sigpic

        Comment


        • usi an drunde gasesc si eu autocolant pt lipit pe eptul geamurilor ca eu nu am

          nu stiu ce a avut calculatorul ca vroiam sa antreb unde gasesc aotocolant negru pt usi an dreptul geamurilor
          Last edited by stefano xlf; 27 January 2009, 23:44. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Salve

            Originally posted by dobre stefan View Post
            usi an drunde gasesc si eu autocolant pt lipit pe eptul geamurilor ca eu nu am

            nu stiu ce a avut calculatorul ca vroiam sa antreb unde gasesc aotocolant negru pt usi an dreptul geamurilor
            La prima fraza parca ai fii "drink" , sory dar nu m-am putut abtine (gluma oricum)
            La Kauland am gasit pt fiica-mea o folie autoadeziva (folie pt scris tip tabla, oricum era vreo 5 lei) identica cu autocolantu'...daca nu gasesti poate iti dau eu (o am in portbagaj) pt ca vreau sa o folosec (sambata asta sper)... jos la praguri ...dar pe interior

            Comment


            • folia car o am pe stalpii masinii este de la update. m-a costat 10 ron pe ambele parti. vezi ca se vand aici pe forum folie de pretige originala, antistatica. DOURDIN, sau cum draq se numeste.
              sigpic

              Comment


              • radarul AUI pe DE 584...ce mai faceti brailenilor?
                MiNnRuZ

                Comment


                • nu e radar, am trecut eu pe acolo

                  ce sa facem cosmine, te asteptam la intalnire. ai vazut pozele de la gratar? iti recomand sa nu le vezi
                  sigpic

                  Comment


                  • maine duc ruz-ul la revizie. acum ma uit si pe poze
                    MiNnRuZ

                    Comment


                    • eu mai am o luna pana la revizie .


                      Braila! Ce e cu somnu' asta pe voi?


                      Ziceti ceva 'hott'!
                      sigpic

                      Comment


                      • intalnire in trafic

                        azi m-a claxonat Cristi in trafic. eram in fata lui si nu mi-am dat seama cine face fleşuri şi trage claxoane dar am intors dovleacul si l-am depistat ca el era. asa ca te-am vazut, chiar daca nu am facut nici un semn
                        sigpic

                        Comment


                        • in sfarsit, LC braila, se pot vedea si in trafic ;)


                          astazi nevasta nu a vrut sa scoata masina la o 'plimbare' pe la viper, sa mai cautam cate ceva
                          sigpic

                          Comment


                          • poate din cauza ploii. oricum, a fost un prilej sa spal masina. este ca si iesita din spalatorie
                            sigpic

                            Comment


                            • iesita din ploaie de fapt. cu ocazia ai si tunat-o, ca parca a si tunat (sau doar la mine pe strada ) )

                              am si eu o intrebare: a fazut cineva vreodata tobe sport la apolo?!
                              mi-a zis unu ca sunt acolo cu 150 RON, din inox, cu silencer...
                              sigpic

                              Comment


                              • bogdane nu esti atant an trafic si eri ai trecut pe langa mine dar team lasat an pace am vazut tobe sport la piata la rusi dar nu am antrebat pretu erau faine

                                bogdan ea si mie folie siti dau banii cand ne gasim
                                Last edited by stefano xlf; 28 January 2009, 23:04. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google