Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa fac reclama la Logan Club......
    ...cu treaba bogdane.

    Comment


    • Azi am fost la Danielliviu in Gl si mi-a montat si mie modulul de ridicat geamurile.
      Super util pentru mine. Cum sunt mai tot timpul pe fuga si in viteza, nu trebuie sa mai am grija si de geamuri daca sunt sau nu inchise...am luat cheile, tigarile, telefoanele si am plecat din masina lasand modulul sa ridice geamurile automat. Super inventie.

      Comment


      • puturosule, iti este lene sa ridici un geam
        anvelopele nu le schimbi?
        sigpic

        Comment


        • si cat te-a costat toata afacerea?
          sigpic

          Comment


          • haide care mergeti la Sibiu la intalnirea de pe 25-26 iulie
            Last edited by Cristi_LCD; 25 June 2009, 07:48.

            Comment


            • 40 ron modulul + 10 ron transportul + mana de lucru.

              Bogdan, ti-am mai spus ca nu sunt singurul sofer al masinii, mai e si sotia mea care atunci cand circula cu ea il mai plimba si pe "soarecul" meu cel mic care are numai 3 ani si care e tare zvapaiat...si vreau ca toata atentia sa o indrepte catre cel mic si nu asupra masinii...tocmai din acest motiv am facut aceste mici modificari.

              Comment


              • Le-am pus pe masina lui sora-mea si am uitat sa-ti dau duminica banii. Poate tura care vine o sa-ti dau banii Claudiule. Sper sa nu uit iara.
                Last edited by Cristi_LCD; 29 June 2009, 08:10.

                Comment


                • sal.
                  am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                  mersi
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • ne votati si pe noi?
                    iamagi exterior
                    bogdan interior
                    chiar daca nu avem sanse de podium, dar sa treaca timpul mai repede
                    sigpic

                    Comment


                    • Asa bogdan. Fa-ne reclama . Oricum, uita-te putin: dsign e pe primul loc peste tot. Mai bine mergem in Bucuresti sa i-o zgariem poate asa avem sanse
                      sigpic

                      Comment


                      • aproape peste tot... n-are muzica, n-are cea mai tiganita...
                        sigpic

                        Comment


                        • stefane nu am inteles noi bine, sau trebuie sa dai de baut? din informatiile pe care le avem, am inteles ca ai facut astazi 33 (asa apare pe forum). Este adevarat? Daca da, atunci sa ne traiesti!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • sa curga berea (fara alcool ) duminicaaaa! La multi ani Stefane!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ahh Ahh, ce mai beti voi fara mine.... Profitati ca nu vin, profitati... Stefane, la Constanta te astept cu berea, adu-o rece ca acolo e cald . Glumesc. Sa fi sanatos.
                              sigpic

                              Comment


                              • La multi ani! Stefane. Cinstea o poti face duminica, eventual la un gratarel daca ne lasa vremea.

                                Care imi zice si mie cu ce pot degresa pragurile, pt ca sa pot lipi bine stickerele cu LOGAN, pe care tocmai le-am achizitionat.
                                Last edited by MARIUS_BR; 2 July 2009, 20:23.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google