Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eram cam in intarziere la serviciu. Am o scuza ca nu te-am observat. Azi la 4.30 ti-am vazut masina in spate la Directia de statistica. Acolo locuiesti?

    Comment


    • Pe Kanal D este o telenovela turceasca. Si surpiza a aparut si un Logan.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Originally posted by MARIUS_BR View Post
        Eram cam in intarziere la serviciu. Am o scuza ca nu te-am observat. Azi la 4.30 ti-am vazut masina in spate la Directia de statistica. Acolo locuiesti?
        da Marius, acolo stau, in blocul ala mare

        ieri m-am intalnit cu cosmin pe republicii. iseam din farmacie, imi luam bixtonim
        si baiatul lui iamagi, Andrei, pedala la bicicleta de abia am reusit sa il depasesc. vezi ca pe drum european nu ai voie cu bicicleta

        cristi, te uiti la telenovele turcesti?
        sigpic

        Comment


        • Nu eu. Sotia .
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Mi-a zis ca te-a vazut. Doar ce isi facuse pana si era fericit .

            Centura Brailei e drum european?
            sigpic

            Comment


            • E87 parca este, E587 este vizirului
              sigpic

              Comment


              • E87 nu e buzaului? Incepand de la intersectia cu centura era E87.
                sigpic

                Comment


                • buzaului este DN2B
                  sigpic

                  Comment


                  • Stickere nu mai vrea nimeni acum? Pana acum primeam mesaje pentru stickere... acum?

                    Lista e pe pagina anterioara.
                    sigpic

                    Comment


                    • bogadane da sau inchis toate shaormeriile din braila de ai venit tocmai la galati la campus?
                      te-am vazut aseara cum inghiteai de zor si nu te mai saturai in masina, ai trecut pe langa mine cand ai plecat dar nu mai vazut
                      data viitoare sa anunti LCG sa te primim cu mancare calda nu shaorma

                      Comment



                      • eram prin galati si mi-am adus aminte cat de bune sunt produsele acolo. si mi-am luat un kebab imi era si pofta
                        sigpic

                        Comment


                        • Super ultra rapida intalnire la ceas de seara Braila-Constanta-Galati
                          Eu ,Andy ,Bogdan si Cristi.
                          Trebuie sa mai prelucrez sotia la capitolul foto
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • vreau si eu sticker pt mcv-ul meu sa pun pe fata si vreau 2 sigle

                            Comment


                            • @vyoangel, lista e cu o pagina sau 2 in urma. Inscrie-te si tu, si cand facem comanda ai stickerele asigurate.

                              O sa trimit curand pe cineva la Pancronex sa vad ca ne costa acolo.
                              sigpic

                              Comment


                              • nu la pancronex, ci la UP DATE. am fost eu mai de mult acolo, o zis mosul ca se rezolva, dar nu mi-o zis cati dinero
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google