Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • avea numar MAI
    sigpic

    Comment


    • 'Logan ramane cativa ani si va fi inlocuit cu o alta gama, care va avea o alta denumire. Nu va fi doar un pas calitativ, dar si ca performante'

      hai ca asta-i buna. din masina de familie, facem masina de curse?
      oare pretul de achizitie o sa fie la fel sau mai mare? ca mai mic, in nici un caz nu va fi.
      sigpic

      Comment


      • bogdane.. ai uitat de castrol magnatec 2w40 care e tot full sintetic si e mai bun decat edge

        Comment


        • sincer, n-am auzit de uleiul asta. se gaseste in romania?
          eu l-am cautat pe net si nu am gasit mai nimic.
          si mobil1 0w40 este bun.
          acum depinde de ce bani dispune Dan.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bogdan_1984 View Post
            .......
            acum depinde de ce bani dispune Dan.
            as prefera 0w-40
            ideea e oare daca e cumva prea subtire nu se aude vreun "troncanit", poate toarce motorul altfel..adica mai naspa

            spuneti si voi niste parari sa ma hotarasc...ca "pierd" promotia la Selgross (daca o mai avea mobil 0w-40)

            dintre:
            1. 0w-40
            2. 5w-40
            3. 5w-30


            care e cel mai "potrivit" ...banii nu cred ca ar conta..pref calitate (tehnic vorbind, nu in senesu ca bag ceva mai bun -calitativ dar nu se potriveste ca si manusa) adecvata LOGAN-ului...vb aia dai un ban..dar face

            Comment


            • BOGDANE! in legatura cu cuiele de la usi e o schimbare in bine ,ale mele erau tocite rau,dar se tocesc si astea de furtun mai repede ca cele originale
              in principiu e mai bine
              mai vb la intalnire poate ajung ca am avut treaba
              NUMAI BINE!

              BOGDANE!in legatura cu cuiele de la usi e o schimbare in bine, ale mele erau tocite rau,dar si astea de furtun se tocesc mai repede,dar in principiu e bine.
              mai vb la intalnire poate ajung si eu ca n-am mai avut timp
              NUMAI BINE!
              Last edited by CLAUDIU_PYS; 2 October 2009, 11:16. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • M-am hotarat la cele 2:
                intre Mobil Super 3000 5W-40 si Mobil 1 New Life 0W-40 ce are merge mai bine ca o "manusa"?

                Comment


                • Mobil Super 3000 5W-40 cu toate ca eu ti-as recomanda castrol magnatec 5w40..macar ca e facut in elvetia

                  Comment


                  • mobil1 esp luat de mine din selgros era fabricat in belgia.
                    sigpic

                    Comment


                    • Braileni, am discutat despre stickere si stegulete.


                      Stikere: Logan Club - in interiorul literelor LO va scrie Braila. Dimensiuni: 30cm Logan, 18cm Braila. Culori: Logan - rosu, Club - alb. Pretul: 10/lei bucata la o comanda de 10 stickere, pe care le luam noi de la Galati.

                      Steag: Va scrie jos, Logan Club Braila, iar deaspura vor aparea Logo-ul logan si sigla noastra. Dimensiuni: 30x25 - de agatat la antena, sa nu mai fim nevoiti sa cumaparam si suport. Pret: 20lei/bucata, iar materialul il cumparam si alegem noi .

                      Asta ar insemna circa 25 de lei pe steag si cu cusut sa nu zboare atele .

                      Care vrea astfel de steaguri, stickere, sa imi comfirme si in 5 zile facem comanda
                      sigpic

                      Comment


                      • eu vreau 1 sticker sa pun pe bucata de folie din fata de pe parbriz

                        Comment


                        • Originally posted by CLAUDIU_PYS View Post
                          BOGDANE! in legatura cu cuiele de la usi e o schimbare in bine ,ale mele erau tocite rau,dar se tocesc si astea de furtun mai repede ca cele originale
                          in principiu e mai bine
                          mai vb la intalnire poate ajung ca am avut treaba
                          NUMAI BINE!
                          pana la urma le las asa, cu bucsa aia de plastic. am avut izolerband, dar devenise inestetic si incepea sa se dezlipeasca.
                          am sa incerc sa le schimb intre ele, cele de pe spate sa le aduc pe fata
                          sigpic

                          Comment


                          • Deci:

                            Lista stickere - 10lei/bucata
                            1. Vyoangel - 1 bucata
                            2. Iamagi - 1 bucata
                            3. Cristi_LCD - 2 bucati

                            Lista steaguri - in jur de 25 de lei/bucata
                            1. Iamagi - 1 bucata
                            2. Cristi_LCD - 1 bucata


                            Am o rugaminte: banii se vor strange la intalnirea de saptamana viitoare, chiar daca nu o sa primiti produsele. Asta deoarece am nevoie de bani sa cumpar material pentru steaguri, material pe care trebuie sa il ducem la Galati gata pregatit pentru imprimare.

                            Eu am considerat asa: 20 lei imprimatul, iar materialul costa vreo 15 lei/mp - 0.3m*0.25 pe stegulet => 0,075 adica vreo 10 steaguri ditr-un metru. Cer mai mult, sa ma asigur ca imi ajunge sa cumpar material si sa le fac si tif la croitor. Sper sa ma intelegeti.
                            Last edited by iamagi; 3 October 2009, 13:54.
                            sigpic

                            Comment


                            • Lista stickere - 10lei/bucata
                              1. Vyoangel - 1 bucata
                              2. Iamagi - 1 bucata
                              3. Cristi_LCD - 2 bucati

                              Lista steaguri - in jur de 25 de lei/bucata
                              1. Iamagi - 1 bucata
                              2. Cristi_LCD - 1 bucata
                              3. bogdan_1984 - 1 buc.

                              cum o sa arate steguletul?
                              era misto daca le aveam inainte de intalnire
                              Last edited by bogdan_1984; 3 October 2009, 14:06.
                              sigpic

                              Comment


                              • Steguletul va avea sigla noastra, logo-ul dacia logan (din fata) si text: Logan Club Braila.

                                Modelul il primesc abia luni. Cel cu care am vorbit e acum acasa, iar luni va face modelul in niste programe de grafica.

                                Dureaza putin confectionarea lor . Dar vor fi frumoase. Ce culoare pe fundal preferati?

                                Bogdan, cand voi avea materialul, poti tu sa il duci la Galati? Am inteles ca frecventezi Galatiul si asfel as scapa eu de un drum.

                                Etapele sunt:
                                1. Voi cumpara material
                                2. Il voi duce la croitorie sa faca tif fiecarui steag (nu are nimeni vreo matusa/bunica/mama care sa fie croitoreasa? Ar mai scade pretul)
                                3. Ducem materialul la Galati
                                4. Materialul va fi imprimat
                                5. Se vor aduce steguletele impreuna cu stickerele.


                                Am apelat la baiatul din Galati, pentru ca ne poate face mai multe si am incredere in el (creeatorul stickerelor Logan CUP) si ne face si discount la imprimare steagurilor (de la 25 la 20 lei).

                                Daca vreti sa faceti la altcineva mai ieftin, imi ziceti inainte sa fac comanda .

                                Am atasat niste mici poze, cu un model mai vechi facut de mine. Repet: steagul va avea si sigla noastra si logo-ul de mai jos si text - inca nu am stabilit cum va arata scrisul.
                                Attached Files
                                Last edited by iamagi; 3 October 2009, 14:28.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google