Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am primit si eu stickerele azi ...multumesc lui VIS ca mi le-a adus si lui iamagi.
    Attached Files

    Comment


    • multumesc si eu pentru sticker lui iamagi. am scapat de datorie!

      Am fost astazi sa fac revizia la 50000 km. m-am dus la apan pe dig, dar, neavand programare, nu au avut timp si pentru ruz, asa ca m-am urcat in masina si am mai coborat doar in fata service-ului apan de pe sos. buzaului. aici, promotie, un litru de ulei la pretul de un leu, conditia era sa schimb si filtrul de motorina. am fost deacord cu operatiunea si astfel m-a ajuns revizia 380 lei. multumit si de baietii din service, care ii cunosteau pe iamagi, dobre_stefan si marius_br. au ramas muti de uimire cand au vazut iluminarea bordului si consolei centrale, asa ca marius, mii de felicitari de la lucratorii din service-ul apan si mii de multumiri din partea mea, pacat ca uce-ul si uch-ul ruz-ului ne joaca feste mereu.
      Last edited by cosmin_ruz; 19 October 2009, 18:32. Reason: Automerged Doublepost
      MiNnRuZ

      Comment


      • Ia sa vada si ochiul meu cu ce te mandresti,ma refer la iluminare bordului.
        Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

        Comment


        • AMG, masina lui cosmin se poate vedea la intalnie. Esti curios te alaturi noua la intalnire.

          Vad ca esti activ pe forum, dar pe la intalniri nu dai...
          sigpic

          Comment


          • asa gicule atingei daca vor ceva sa vada trebuie sa fie prezent la antalniri ca sa vada mai multe schimbari

            Comment


            • in cazul lui cosmin, ar trebui sa plece la Ianca
              sigpic

              Comment


              • Ce sa caute la Ianca? Cosmin la Insuratei i-si face veacul.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • esti sigur? eu nu, nu mai stiu cand l-am vazut ultima data. hai sa il intrebam cand o sa vina la urmatoarea intalnire
                  sigpic

                  Comment


                  • bogdane.. cosmin lucreaza la insuratei.. n--are nici o treaba cu ianca

                    Comment


                    • nimeni nu si-a dat seama ce am vrut sa spun. e cu subinteles ce am vrut sa spun. faceam referire ca nu a mai dat pe la intalnire. acum v-ati dat seama?
                      sigpic

                      Comment


                      • Sper ca nu va luati la cearta.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • daca ne luam la cearta, tu erai primul care interveneai si nici posturile astea nu mai erau
                          sigpic

                          Comment


                          • Am scris motivul la [Aparteneta la Grupuri] [Logan Club Braila].
                            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                            Comment


                            • Esti binevenit oricand.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Vioangel... esti singurul care nu da semn ca ar vea sticker. Mai vrei sau nu?

                                Ar fi bine sa vi sa il iei. Curand se va deslipi de pe folia de transfer din cauza caldurii, deci trebuie pus pe masina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google