Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • spatii libere sunt in zona libera cate vrei
    Last edited by Cristi_LCD; 24 October 2009, 08:57.

    Comment


    • Nu-s chiar libere. Nu-i nimic pe ele dar libere nu sunt crede-ma. Sunt deja adjudecate.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • daca ai pile la primarie stii dar poate cu ajutorul tau o sai gasim un spatiu baiatului asta sa poata sa faca si el o afacere

        Comment



        • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
          pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Dar in conditiile in care nu este el patron, sau in conditiile in care se plateste o chirie ...automat vor creste si preturile la ceea ce va face.
            De ce nu se gandeste sa isi deschide un PFA si astfel daca va face modificari la cineva care doreste si factura, poate elibera fara probleme.
            Mai mult decat atat programele ptr facturi sunt free pe net ...

            Inca ceva, o adresa utila pentru viitorii soferi, asta in cazul in care mai intri si astfel de oameni aici : http://www.drpciv.ro/

            Ce poti face aici ?

            ÃŽnregistraţi-vă pentru a avea access la următoarele servicii on-line:

            - Stare emitere permis
            - Stare emitere certificat
            - Disponibilitate număr înmatriculare
            - Testare examen online
            - Rezervare examinare
            - Calculator taxă specială de înmatriculare
            - Informaţii de interes public (legea 544)

            Am inteles ca testele sustinute aici sunt cele date in sala de examen la politie

            Intrebare pentru colegii din CLUB cu masini ALBASTRE

            Exista paravanturi pe culoarea masinii ?
            Daca da ...unde pot gasi si eu.
            Last edited by RoArcasu; 28 October 2009, 11:58. Reason: Automerged Doublepost
            Butea Aurel Laurentiu
            fara linkuri externe in semnatura
            BR - 21 - CNB

            Comment


            • am vazut paravanturi albastre pentru logan, la viper, dar cu ceva timp in urma. daca nu gasesti aici, incearca la rusi sau la magazinul de piese auto aflat in acceasi intersectie cu viper-ul(aduc piese pentru toata gama de autovehicule "Dacia")
              sfatul meu: nu-ti pune paravanturi!
              MiNnRuZ

              Comment


              • idem.......

                Originally posted by RoArcasu View Post
                ......
                Exista paravanturi pe culoarea masinii ?
                Daca da ...unde pot gasi si eu.
                Originally posted by cosmin_ruz View Post
                sfatul meu: nu-ti pune paravanturi!

                Si sfatul meu tot la fel: nu-ti pune paravanturi!
                1. zgarie geamul (in timp)
                2. scartie geamul (in timp)
                3. te apuca nervii... in cel mai scurt timp
                ......
                4. pana la urma o lasi balta

                Apropo de altceva, facusi revizia de 1 an si am pus Mobil 1 NF 0w-40, si chiar se simte diferenta, mai ales dimineata, parca merge mai uns macal-ar tata de motoras, toarce ca un motanel (cand vrea el), si i se zbarleste paru' (cand vreau eu).....
                Last edited by McDan; 29 October 2009, 15:59.

                Comment


                • MCDan, ar fi bine sa mai dai si pe la intalniri.

                  Revenind... Laurentiu, vezi pe forum ca sunt paravanturi ce SE LIPESC pe portiera, fara a mai zgaria geamul - asta daca chiar ai nevoie de ele. Sunt perfecte acelea, insa cand te plictisesti de ele... e mai greu sa le dai jos.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by iamagi View Post
                    MCDan, ar fi bine sa mai dai si pe la intalniri....
                    Sa stii ca in ultimele 5 saptamani una am fost doar eu cu Marius, doua din ele ati schimbat ba ora ba ziua, iar in 2 chiar am fost plecat din localiate...asta e sorry... next time...si apropo de ora nu revenim si noi tot la ora 11? (parerea mea)

                    Comment


                    • Nu. Ramane 10.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Hot news...
                        Dacia a avut in octombrie cel mai mare avans al inmatricularilor noi din Franta

                        http://www.mediafax.ro/economic/daci...ranta-5074688/

                        Comment


                        • oare de ce? hai sa recunoastem ca dacia este o replica foarte buna a symbol-ului si una foarte ieftin de intretinut.
                          sigpic

                          Comment


                          • Foarte ieftin pentru ei dar pentru noi in nici-un caz. Azi am fost de am reparat-o unde a faramat catelul si au luat o groaza de bani si la piese putin zis triplu si la manopera lasa de dorit si la bani si la cum au lucrat ca deja proiectorul care l-au montat a luat-o razna trebuie sa-l mai prind si eu o data.
                            Last edited by Cristi_LCD; 4 November 2009, 08:59.

                            Comment


                            • asta e stefane, nu mai este batrana dacie. dar daca vei sa o tratezi asa, mai ieftin, n-ai decat sa pui ciocanul pe ea si sa o indrepti si te ajunge mai ieftin. pana la urma n-ai rezolvat pe casco?
                              sigpic

                              Comment


                              • Pentru....domnu' cu drepturi..."depline"

                                Cristi...care-i problema cu accesu la http://www.loganclub.ro/forum/oferta...53.html?t=2853...precum ca " mcdan, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
                                1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
                                2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
                                "...asta chiar ca ma enerveaza "rau de tot"..auzi cica ...n-am suficiente privilegii...ori cumva link-ul de mai sus e ..."un bar cu negrii"????
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google