Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai sunt mai sunt.stateam pe ganduri cu arcurile... dar la primavara daca m-oi hotara cu adevarat.. ca la ce fagase-s pe la noi..

    Comment


    • Dacia si-a extins de curand gama de modele cu primul SUV din istoria producatorului roman de automobile. Planurile companiei detinute de Renault nu se opresc aici.
      In cativa ani, modelele Logan si Sandero vor fi si mai ieftine decat in prezent, producatorul roman urmand sa continue traditia modelelor low-cost. In 2011, Dacia va pregati un model din gama sa, o berlina medie care sa aduca un plus fata de Logan.
      Viitorul sedan va fi bazat pe platforma modelului Fluence si va beneficia de motorizari cuprinse intre 90 si 140 de cai putere.

      sursa: masini.ro
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Am o rugaminte brailenilor care ajung in Selgros si Carrefour...Fiul meu a comandat mosului acest laptop iar in Selgros Galati nu mai sunt...as veni pana la Braila dar sa nu bat drumul degeaba...deci rugamintea mea este daca mergeti azi sau maine prin Carrefour/Selgros si il vedeti dati-mi si mie de stire ( nu as vrea sa pierd 5-6 ore degeaba...pentru ca am inteles ca traficul in Braila nu e tocmai stralucitor.)...Telefonul meu il are Iamagi,Bogdan si Cristi in caz ca e nevoie.
        Va multumesc.
        sigpic

        Comment


        • Hai ma ca ti-l caut, ca tot ti-am promis.

          Daca il are.... fericire dragii mosului
          sigpic

          Comment


          • Merci Iamagi pentru ajutor Sarbatori Fericite...si mai trebuie sa iti multumeasca cineva
            sigpic

            Comment


            • Sunt mosu ma! N-ai auzit! M-a mai facut unu' p-aici mos )
              sigpic

              Comment


              • Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                sigpic

                Comment


                • Hoo, hoo, hoo, eu va urez de pe acum,
                  Caci maine sunt o sa fiu pe drum...spre servici.

                  Sarbatori fericite si Craciun fericit alaturi de cei dragi.

                  Comment


                  • Craciun fericit! alaturi de toti cei dragi, tuturor colegilor.

                    Comment


                    • Ho,ho,hou,sa nu ma face-ti bou.Craciun fericit si tot ce va doriti sa va aduca mosul,in caz ca mai credeti in el.

                      Comment


                      • Sarbatori feritcite tuturor si un an nou cat mai bun

                        Comment


                        • Fie ca aroma de brad, colindele, cozonacul cald si mirosul de iarna sa va umple inimile de bucurie, sufletele de liniste si viata de impliniri !!
                          KISS FM ALBASTRU 1.6[url=http://www.userbars.be][img]http://img13.imageshack.us/img13/1200/20

                          Comment


                          • craciun fericit
                            si un an nou cu mai multe evenimente placute

                            Comment


                            • CRACIUN FERICIT, un an mai bun cu bucurii
                              sigpic

                              Comment


                              • Cosmin si Mimi va ureaza un Craciun fericit alaturi de cei iubiti. Fie ca loganul sa va bucure in aceasta zi la fel cum a facut-o intotdeauna si cum o va face in fiecare zi a anului ce va veni! Craciun fericit!
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google