Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acolo, la fostul RAR, sunt baieti Ok. Se mai poate si negocia, si fac treaba de calitate.

    Comment


    • Sau la gica pe vadul traian
      Racing :>

      Comment


      • unde pe vadul traian, stii cumva niste preturi?
        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

        Comment


        • Langa "Marinarul", in port. Preturile le poti afla doar intrebandu-l, dar nu telefonic.
          MiNnRuZ

          Comment


          • Sfatul meu ar fi sa mergi la baietii de la fostul RAR, sunt profesionisti.

            Comment


            • ok, ms cosmin_ruz, o sa merg pana acolo sa intreb
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • dragi colegi de club..... ia uitati ce am gasit eu aciulea.... http://www.loganclub.ro/forum/mini_r...se-t21654.html

                va rog sa citit cu atentie !!!!!!!!

                Comment


                • Cine merge sa se treaca pe lista. Momentan eu cu Marius (mcm) si Marius_BR mergem.
                  Ceilalti amatori sa se treaca pe lista.

                  De asemenea daca aveti propuneri in privinta prezentei si prezentarii LC Braila va rog sa veniti la intalnire duminica pentru a discuta.
                  Last edited by Cristi_LCD; 24 March 2010, 11:21.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Revizii

                    Salut,daca esti din Bucuresti du-te la Simpotrans,lucreaza bine,oamenii sint de treaba,preturile bune,fara probleme!Ca ulei recomand GT de la General Motors un ulei foarte bun si mult mai ieftin decit Texaco,5L, 90 lei,codurile din cartea tehnica sint idem cu cele de pe bidon!

                    Comment


                    • daca tot merem (k merg si eu) facem si noi o legitimatie o ceva? sau ne ducem cu mana in ..... buzunar ?

                      Comment


                      • Felicitari noului co-organizator . Care ramane si pozar sef.

                        Pentru cine vrea sa stie: co-organizatorul a fost numit la propunerea mea de administratorul forumului Cristi_XP caruia ii multumesc pentru sprijin.
                        Cand l-am ales am tinut cont de urmatoarele:
                        - vechime in club (este membru de la inceput)
                        - participare la intalniri (este unul dintre cei ce participa la toate intalnirile fie soare fie ger).
                        - cunostinte IT minime care sunt necesare pentru moderare.
                        Daca are cineva ceva impotriva i-mi spune pe privat. Dar va anunt de acum ca decizia este irevocabila.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • o mana de oameni doresc sa petreaca 1 mai alaturi de colegii lor din logan club. poate sunt si dintre voi doritori sa se alature grupului nostru. bafta tuturor.

                          sigpic

                          Comment


                          • de legitimatii se vor ocupa dupa cum a zis don' maestru SoNyKeL cei de la LC Constanta pentru ca toate banuiesc ca vor avea un anumit tipar.

                            Comment


                            • In cel mai rau (bun) caz, facem steguletele mult asteptate .

                              Mariuse... sa te astept pe la mine astazi sa dai de baut? Sau cum facem?
                              sigpic

                              Comment


                              • Sunt in "tratative" cu masinar pentru un banner LC BRAILA.
                                Dar ar fi bine sa vorbim la intalnire chestiile astea.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google