Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by san View Post
    Atasat e fisierul actualizat. Nu punem si o serie pe legitimatii? Ca la CI?
    ai vrea tu...oricum nu sunt cu REGIM Special

    Originally posted by andy_x3m View Post
    Se fac legitimatii tip pentru participanti. Daca vreti voi sa vi le faceti si pe astea e ok, dar oricum ve-ti primi unele acolo!
    Pai...atunci nu ne mai chinuim....
    Last edited by McDan; 2 April 2010, 13:22. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Nu cred ca are rost sa ne facem si noi alte legitimatii, din moment ce SONY face deja un rand pt toti participantii. Ca doar nu mergem la sediul NASA.

      Comment


      • Originally posted by MARIUS_BR View Post
        Nu cred ca are rost sa ne facem si noi alte legitimatii, din moment ce SONY face deja un rand pt toti participantii. Ca doar nu mergem la sediul NASA.
        una e banuiesc legitimatie de participant.... alta e banuiesc (ca ma repet) legitimatie de membru pt noi.

        Comment


        • Si care ar fi rostul legitimatiei de membru pt noi? Hai sa nu exageram cu legitimarea. Unii dintre noi (majoritatea), avem pe masini stickere cu LoganClub Braila, si oricum vom fi la gramada cu ceilalti, nu trebuie sa ne legitimam.

          Comment


          • De fapt, cand o sa fi acolo cu inca vreo 50 loganisti, o sa vezi ca o sa ai nevoie.

            Dar avand in vedere faptul ca Sonykel ne face legitimatii, cred ca va fi mai usor de socializat. Asta este principala problema la orice intalnire regionala/nationala: socializarea, pentru ca toti (ma refer din toata tara, nu doar dintr-un singur judet) se cunosc ba dupa masini, ba dupa user. In nici un caz dupa aspectul fizic al fiecaruia. Si ajungi acolo sa zici: 'am zis ca vorbesc cu x, dar acum care o fi?'. Cam asta ar fi, din punctul meu de vedere rolul unor legitimatii: cand trece omul pe langa tine, vede userul scris pe legitimatie si isi da seama ca de fapt sunteti prieteni.


            In alta ordine de idei, mai sunt 14 zile. Cum stam cu bannerul, respectiv banii pentru banner?
            sigpic

            Comment


            • Ecusonul dat la Tulcea e nenominal...adica nu scrie userul pe el...si o chestie atarnata in gat e buna sa fie pentru ca la anterioarele regionale ne strigam cu "ba" si "ma" pe la intalnirile face-to-face ...asa cunosti persoana cu care ai vorbit pe forum...dupa user...deci parerea mea e sa o faceti iar userul sa fie scris mai maricel...prenumele e optional...dar daca un user are un username mai dificil de pronuntat ce faceti?...iar numele de familie chiar nu e necesar...parerea mea...daca o sa ziceti ca faceti legitimatii...nu prea le vad rostul...
              Deci asta e strict parerea mea...daca vreti sa o luati in seama bine daca nu nu.
              Hai un Paste Fericit.
              sigpic

              Comment


              • Parerea mea de incepator. Am fost la 2 intilniri in ultima luna si banuiesc ca cei ce m-au vazut la intilniri ma pot identifica usor si pe forum. Reciproca nu e adevarata :-), adica, pot si eu sa identific citiva colegi si asta dupa multe ore de citit post-uri pe forum. Cred ca legitimatiile (mai bine spus ecusoanele) personalizate vor fi de folos pentru socializare si ar trebui sa contina cel putin user-ul de pe forum. La intilnire sigur vor fi identificate masinile dupa nr de inmatriculare dar la 160 de masini inscrise va fi mare galagie acolo si ne vom pierde usor in multime. Sau cel putin eu.... E prima mea intilnire de genul asta si ma bucur ca va fi una memorabila.
                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                Comment


                • Naspa daca nu scrie si numele userului la Tulcea.

                  Valeriu, stii prea bine cum a fost la Brasov ca nu stiai cu vine vorbesti, sau cum spunea Sonykel la Regionala Galati: 'Am dat noroc cu toti si mi-au spus prenumele. Nici nu il cunosteam' .

                  Intr-adevar, numele nu prea conteaza, ci mai mult Userul si nr. de inmatriculare.

                  Si eu zic ca mai degraba schimbam numele de legitimatii in ecusoane. Parca suna mai bine asa.


                  @san, nu e vorba de intalnirile locale. Aici te cunosti repede cu ceilalti, pe cand la o regionala (ca sa nu zic 'Mini-macro Regionala'), nu prea mai tii minte cu cine ai vorbit pe net si pe cine vroiai sa intalnesti si ba chiar mai mult, nici macar nu stii cum arata.

                  Deci, votam ecusoane?

                  PS: mutati va rog posturile ce au legatura cu legitimatiile/bannerul la 'Stikere,Sigle, Materiale Promotionale LOGAN CLUB BRAILA'. Aici incurcam treburile.
                  Last edited by iamagi; 2 April 2010, 21:56.
                  sigpic

                  Comment


                  • confrim ce zice valeriu ciprian , legitimatiile facute de noi sunt strict ptr acces si sunt nenominale cum zice valeriu sau pe intelesul tuturor sunt la fel ptr toti nu au userul scris pe ele sau alte dastea.

                    bre iamagi ai memorie buna. asa e atunci la galati ii stiam pe toti dupa prenume si pe forum hop stai ca nu mai e asa. tu cine esti? deci eu unul :P zic ca au rostul constatenii vor avea legitimatiile la ei

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by SoNyKeL
                      am si eu o idee , cine poate si are timp , ar putea sa ia pozele din parcare acelea cu omu+masina sa le editeze si sa scrie in poze , membru si locatia... eu cu multi am vb am dat noroc dar multi sau prezentat buna sunt ion , vasile , costel , adi dar pe forum nu stiu cum va zice , si sincer eu sunt mai putoare nu am trecut pe la fiecare la masina sa va admir masinile...
                      Cum bre sa uit asa ceva? Nici eu la Galati nu am recunoscut pe cineva decat pe tine, andy si cei pe care deja ii cunosteam


                      Eu spuneam sa facem legitimatiile in marimea buletinului, dar sa fie accentuat userul (Eventual prenumele). Apoi il putem plastifica sa nu se strice si cu un snurulet legat de gat sau pus in piept.
                      sigpic

                      Comment


                      • Aveti dreptate .Sunt de acord .Votez pentru.

                        Comment


                        • nu prea e cu vot zic eu.. astea ar trebui musai

                          Comment


                          • Ok fratilor, ma-ti convins. Sa facem si ecusoane, cu userul, eventual si prenumele.

                            Comment


                            • Originally posted by cristi_alex
                              unde e amplasat modulul de inchidere centralizata?
                              dupa ecuson , prima la stanga

                              sigpic

                              Comment


                              • Va doresc tuturor membrilor Logan Club Braila si familiilor acestora Paste fericit! Ne vedem la Tulcea pe 17 Aprilie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google