Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dane.. o rugaminte, fa numele real la toata lumea cu o culoare mai vizibila un pic, si un pic mai mare te rog.

    Comment


    • schimba-i fontu la scrisu din dreapta jos din cercul ala....e prea boldat si nu cred ca o sa se vada prea bine e preagros.....zic si eu......

      Comment


      • Eu spun ca numele de familie nu prea isi are rostul.

        Si parca ar trebui miscorata treaba cu 'Legitimatie-Membru' si marite nr. de inmatriculare si prenumele.
        sigpic

        Comment


        • Mamaaaaaaaa....da tare pretențioși mai sunteți..., sa nu va fie de deochi...
          Ia faceți voi o listuța pana vineri...doar asa ca sa fiți mai hotărați.

          Comment


          • cam astea sunt obiectiunile Dane. Macar daca le facem sa le facem cum trebe

            Comment


            • Il cheama Mihai nu Dan. Dan este numele de familie .
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • mici modificari ...oricum pe hartie iese altfel ...adica mai bine :
                Attached Files

                Comment


                • multumesc domnu GICU ca m-ati trecut pe lista.
                  in legatura cu legitimatiile OK
                  Last edited by CLAUDIU_PYS; 6 April 2010, 16:00.

                  Comment


                  • eu am B 82 YHS nu BR 82 YHS
                    eu nu am word-ul in calculator.scuze.

                    Comment


                    • Super legitimatiile. Bravo Mihai. Arata bine.

                      Comment


                      • Mda... nu cred ca s-a suparat Mihai pe mine i-am zis Dan, nu-i asa?

                        Comment


                        • Stie cineva daca cauciucurile Barum sunt facute tot de Continental? Si cat de bune sunt?
                          sigpic

                          Comment


                          • Cine imi imprumuta si mie pentru 10 minute o cheie de roti model 2007? Sau spuneti-mi unde gasesc sa cumpar una
                            A mea s-a rupt

                            Originally posted by sorin_pss
                            Salutari din capitala. Braileni, vin si eu o rugaminte comunitatea voastra. Eu am un hobby mai ciudat , adun placute de inmatricurare cu initialele mele .Uite aici este topicul http://www.loganclub.ro/forum/un_hob...-t17438p5.html. Intamplator, cineva a gasit in Sibiu la o scoala de soferi, masini cu initialele PSS, masini de Bucuresti,si asta mi-a dat curajul sa cer ajutor si in tara.Caut doar numere de Bucuresti cu initialele PSS, adica....B-XX-PSS.Daca vezi in trafic, pe acolo pe unde mergi tu, fa o poza si urc-o pe topic.
                            Cu riscul de a fi penibil, sper sa intelegi mesajul meu.Sunt masini date in leasing cu numere de Bucuresti, in tara.
                            MULTUMESC ANTICIPAT
                            Ajutam si noi omul asta?

                            Deci, daca vedeti prin trafic si aveti ceva la indemana, poza si puneti pe topicul lui.


                            Pana una alta, am improvizat o cheie de roti.
                            Last edited by iamagi; 7 April 2010, 16:41. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • 1992 Se semnează un contract de societate-mixtă cuContinental AG.

                              1993 În data de 1 martie , în urma acestui contract, se înfiinţează Barum Continental s.r.o. Group of Companies, Barum devenind astfel parte din Grupul Continental.

                              Cat de bune sunt o sa aflam,deocamdata ce pot sa zic, am masina de 2 saptamani...
                              Scrie Barum in google si intra pe pagina lor.

                              Comment


                              • Originally posted by iamagi View Post
                                Cine imi imprumuta si mie pentru 10 minute o cheie de roti model 2007? Sau spuneti-mi unde gasesc sa cumpar una
                                A mea s-a rupt

                                Pana una alta, am improvizat o cheie de roti.
                                Asa repede se rup cheile de roti... Pina acum nu am dat jos nici o roata. Nici nu stiu cum se monteaza cricul. :-))

                                leopardul a adus la una din intilniri o cheie de roti ce parea mai sanatoasa. O luase din piata de la Apolo.
                                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google