Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rugamintea mea la voi este sa veniti toti in coloana in acelasi timp. ca sa nu fie probleme incurcaturi in parcare. shumaharii o canica de lapte cald si va calmati.

    sigpic

    Comment


    • stai linistit ca-i incolonez eu pe toti si-i aduc teferi si nevatamati pe toti
      azi am facut itp ma costat 69 de lei +20 spaga nu zic locatia dar a fost ok au comentat de becurile de la faruri si proiectoare ca nu erau originale si totul a fost ok
      asa ca ne pregatim de mica regionala
      Last edited by Cristi_LCD; 14 April 2010, 08:21.

      Comment


      • si nu le-ai spus sa iti dea ei bani de dealea originale? la mine se luase de ledurile de la pozitie si i-am aratat ca sunt albe si i-am inchis gura...si de proiectoare nu au latrat nimic....ca nici nu a stat sa se uite la ele

        Comment


        • Pina la urma, mai vine cineva cu statie din Braila. Daca sunt numai eu, nu o mai iau, sa nu mai am si grija ei. Ar fi bine ca sa avem cel putin 2, capetele coloanei. Em m-am oferit pentru ultimul loc... Ultimul venit, ultimul in coloana :-))
          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

          Comment


          • mai avea iamagi statie dar sa vedem ce zice daca functioneaza

            Comment


            • s-ar putea sa fac si eu rost de o statie
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • Merge careva astazi, la lansare "DUSTER" in Braila pe dig...la APAN ?

                Eu am ceva cursuri ...ca m-as duce ...
                Butea Aurel Laurentiu
                fara linkuri externe in semnatura
                BR - 21 - CNB

                Comment


                • S-ar putea sa vin si eu ,dar ma mai gandesc.Sa ma pastrez pentru Sambata?
                  Dusterul l-am vazut ieri cand am trecut spre Galati pe la 13 , cred ca-l baga sa-l cosmetizeze CRED,era agintiu si scria pe el DRIVE TEST

                  Comment


                  • Am fost eu azi, am facut si drive test, e super masina. Erau la gagici, valeuuuuuuuuuuu. Numai una, si una.Marfa. Interiorul e mare parte de la logan PH 2, doar unele detalii schimbate.

                    Comment


                    • daca stiam mergeam si eu azi
                      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                      Comment


                      • Si eu am ajuns ...si am mai intalnit un numar de masina cunoscut acolo ...

                        Am poze pe telefon...sa vad cum fac sa le scot si le pun aici.
                        Butea Aurel Laurentiu
                        fara linkuri externe in semnatura
                        BR - 21 - CNB

                        Comment


                        • Duminica ma-m intalnit cu un logan cu numarul BR75LDY am vazut ca aavea logan club in Comuna Unirea!

                          Comment


                          • DA era IULY _LDY DE LA IANCA PRIETENUL SI COLEGUL NOSTRU DE LA LC BRAILA

                            Comment


                            • Originally posted by cosmin_BR View Post
                              Duminica ma-m intalnit cu un logan cu numarul BR75LDY am vazut ca aavea logan club in Comuna Unirea!
                              salut cosmine abia azi a revenit BR 75 LDY la domiciliu adica la IANCA, 2 saptamani a fost acolo la UNIREA la parintii mei
                              sigpic

                              Comment


                              • va rog pe toti care ati participat la eveniment sa-si expuna aiciopiniile in legatura cu evenimentul chiar daca sunt pozitive sau negative.
                                asteptam poze si filme.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google