Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este frumos traseul, dar la fel de frumos ar fi si transalpina.
    eu am fost iar la mare de vineri pana duminica, la un concert "the mission dance" cu invitati cu renume, printre care Dj Tiesto si Fat Boy Slim.
    sigpic

    Comment


    • Am intalnit azi un Logan Taxi cu stikere Logan Club pe fata...avea la numar ceva cu Y ...cine e?
      sigpic

      Comment


      • BR 03 YLE e singurul taxi care a venit in ultima perioada la intilniri.
        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

        Comment


        • Din pacate nu am putut ajunge la intalnire, pentu ca am fost plecat la mare la Costinesti si nu cred ca ajung nici duminica viitoare pentu ca plec la munte
          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

          Comment


          • Originally posted by san View Post
            BR 03 YLE e singurul taxi care a venit in ultima perioada la intilniri.
            Merci san...l-am flash-uit si claxonat azi ...si vroiam sa il salut si aici.
            sigpic

            Comment


            • Da da...si sa salut si eu proprietarul de logan rosu cu nr de B care era ieri pe bac, intorcandu-se de la mare ... eu eram copilot in loganul galben
              ( mai vazusem masina si la carrefour, dar acum am vazut si pilotul )
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Merci san...l-am flash-uit si claxonat azi ...si vroiam sa il salut si aici.
                Numele lui este Marius. Pe forum intra mai rar.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • toate ca toate Bogdane dar daca n-ai fost la Liberty Parade 2010 n-ai facut nik :P

                  Comment


                  • acolo nu am avut cum sa ajung, pentru ca eram in timpul serviciului.

                    sand'dana acela este stefan stefano xlf iar pe aceasta cale il mai salut inca odata
                    sigpic

                    Comment


                    • scuze bogdane si sand dana eram cam obosit si ala micu nu ma lasa in pace plus ca ma gasisem cu un client de al meu care ma tot intreba intruna de unele lucruri care le vrea facute pe acasa si nu am reusit sa vorbesc prea mult cu voi .
                      Nici voi nu v-ati dat jos din masina
                      Nu stiati ca pe bac nu se sta in masina eu asa am invat de mic regula asta.
                      Multumesc pt salutari.
                      Last edited by Cristi_LCD; 10 August 2010, 14:51.

                      Comment


                      • geamurile erau coborate, stiu sa inot, nici o problema
                        in plus de asta, am tras aproape de alta masina sa fac loc la alta si nu puteam sa ies.
                        sigpic

                        Comment


                        • esti subtirel si aveai loc.....puteai sa iesi pe geam

                          Comment


                          • m-am ingrasat de cand nu m-ai mai vazut, am vreo +110 kg
                            sigpic

                            Comment


                            • da sa stii ca nu v-am mai vazut de mult timp...

                              Comment


                              • Sa bagam o limita maxima de greutate pentru membri?
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google