Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da....ce sare de 110 sa stea acasa

    Comment


    • tocmai ce am slabit, am ajuns pe la vreo 83 kg
      sigpic

      Comment


      • Salutare....
        Fac cinste cu o bere care ma ajuta cu un creion pt zgârieturi (cam 10 cm)... cu toate ca nu cred ca o sa fac ceva cu el...dar totuși încerc... (e cam adâncă, se vede stratul de grund)...o liniuță făcută de un BEEP... Beep... nobe la mare...

        Comment


        • nu faci nimic cu creionul de reusare daca a ajuns la grund. aia numai la un polisat profesional sau la vopsitorie o rezolvi. plina tara asta de idioti care zgarie masinile..nu stiu ce beneficiu au..!

          Comment


          • doar vopsitul mai scoate asa ceva
            am si eu una cat toata masina si iese cu vopsea atat

            Comment


            • Daca vrei totusi sa incerci cu un creion de retusat am vazut la carrefour la raionul auto asa ceva, pe partea cu becuri si uleiuri nu la intretinere

              Comment


              • va salut din cartisoara. Am fost pe transfagarasean pentru a III a oara intr-un an
                sigpic

                Comment


                • eram prea grabit si din pacate nu team vazut te salut si eu si data viitoare o sa fiu mai atent

                  Comment


                  • Salutare! Sambata vin pe la Braila rapid, ca o duc pe mama sa-si vada neamurile! Vin dimineata si plec seara inapoi la Calarasi! O sa dau un semn inainte, eventual il sun pe CristiLCD, ca am numarul lui!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Originally posted by ascona_77 View Post
                      Daca vrei totusi sa incerci cu un creion de retusat am vazut la carrefour la raionul auto asa ceva, pe partea cu becuri si uleiuri nu la intretinere
                      Au acolo intradevar creioane, care fata de stilourile de retus de la APAN sunt mult mai bune, in sensul ca una dai cu pensula si alta cu varful de carioca.
                      Atentie in schimb la culoarea masinii, caci daca nu ti-o stii bine iti ei teapa !!!
                      Butea Aurel Laurentiu
                      fara linkuri externe in semnatura
                      BR - 21 - CNB

                      Comment


                      • mcm022006 imi cer scuze daca azi pe dig o furie visinie ti-a stresat auzul cu un claxon
                        sigpic

                        Comment


                        • MCM si eu te-am claxonat azi pe bulevardul independentei colt cu republicii
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • @ brailenu da... te-am vazut in retrovizoare.. scuze ca nu te-am salutat si eu dar eram "dus cu pluta"

                            @ valeriuciprian, chiar ma gandeam cine naiba claxoneaza degeaba pe dig. dar se pare ca am fost atentionat.

                            Comment


                            • Da pe mine nu m-ai vazut nu?...ca m-am dus laser...sau tu te-ai dus laser?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Gusi View Post
                                Salutare! Sambata vin pe la Braila rapid, ca o duc pe mama sa-si vada neamurile! Vin dimineata si plec seara inapoi la Calarasi! O sa dau un semn inainte, eventual il sun pe CristiLCD, ca am numarul lui!
                                Te asteptam.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google